Šis $ 4,925 sweater yra iš tikrųjų vertas kas penio

Iš savo idiliško kalvos viršūnės Italijos Umbrijos regione Brunello Cucinelli sukūrė naują prabangos vartojimo modelį, kuris yra naudingas sielai. Bet viskas ateina už kainą.

Itališko kašmyro karaliaus Brunello Cucinelli retušuoju pasauliu sunku susidurti su kainų žetonu, kuris puikiai tinka keturioms figūroms. Beveik 40 metų dizaineris pagyrė prabangių sportinių drabužių ir aukštos kokybės trikotažo, kuris ateina su nesenstančiu ir senesniu apeliacija, taip pat akių kainų populiarėjimu, reputaciją. Tačiau tai yra dalykas, kurį Cucinelli labiau linkęs žvelgti iš filosofijos požiūriu, kaip ir visi jo gyvenimo dalykai.

VIDEO: Runway Remix: Skaitykite mūsų Niujorko mados savaitės recap

“Kokia yra orumo kaina?” Jis paprašo vieną popietę iš už nenuosekto stalo jo kompanijos būstinėje Umbrio Solomeo kaime, viduramžiškame kalnų kaime, kuris yra toks mažas, kad beveik kiekvienas pastatas ir žmogus tam tikru būdu yra prijungtas prie “Cucinelli” įmonės . “Ar gerbiate žmones, kurie gamina savo produktus? Kur jie yra? Ir kaip?”

Stiliuje October Brunello Cucinelli 9
Venturelli / Getty

Aukštas džentelmenas su atsitiktiniu-šiuolaikišku stiliumi, kuris atrodo gerai tinka jo dar vaikystėje gražioms, nelaimingo atsipalaidavimo savybėms, 64 metų vyras kalba kaip dirigentas, naudojantis visą savo kūną. Jis uždeda ant jo balto popieriaus lapą ir vertikalios linijos viduryje jį išdėstydamas, kad organizuotų mintis, kurios formuojasi jo galvoje, šia proga pasveria malonumus, kad atsipalaiduoja nuo baimės dėl greito amžiaus mados.

Kiekvienas dizainas apima kelias kokybės kontrolės, nuo plovimo iki apdailos iki pristatymo punktus. Kai šis megztinis pasiekė parduotuvę, jis pateko į “Suki Waterhouse” akį. sukiwaterhouse / Instagram.

“Kiekvienais metais gaminama 80 milijardų drabužių, – sako jis. “Taigi yra du keliai, kuriuos galime imtis ateityje. Mes galime padaryti labai pramoninį produktą, kuris visada yra pigesnis, bet kurioje pasaulio dalyje, ir manau, kad rinkoje tai yra per daug. Arba galime pagaminti brangius, atpažįstamus dizainus su neįtikėtinu meistriškumu ir detalėmis. Tai kelias, kurį ketinu sekti. “

Stiliuje October Brunello Cucinelli 10
Courtesy Brunello Cucinelli

Be gražių drabužių, Cucinelli misija gyvenime buvo sukurti įmonę, turintį socialiai sąmoningas vertybes, kurioje gamyklos darbuotojai laikomi lygiomis vadovybėmis. Jis pritaria koncepcijai, pavadintam “humanistinis kapitalizmas”, kurioje didelė kompanijos pelno dalis yra grąžinta bendruomenei išsaugant pastangas ir įsteigiant prekybos mokyklą. “Cucinelli” įsigijo gretimų gamyklų, pakeitė jų parką ir sodus, ir atkūrė 14-ojo amžiaus pilį tokią neprilygstamą būklę, kad “Solomeo” buvo apibūdinta kaip “kašmyro disneilendas”. Beveik kiekviename kampe yra užrašai, kuriuose cituojamas rašytojas ar mąstytojas , nuo Konfucijaus iki Sokrato. Vienas iš Cucinelli mėgstamų citatų yra iš Dostojevskio: “Grožis išgelbės pasaulį”.

Stiliuje October Brunello Cucinelli 1
Courtesy Brunello Cucinelli

Daugelis “Cucinelli” klientų atvyksta į Solomeo, kuris yra apie dvi valandas kelio automobiliu nuo Romos ir Florencijos, kad pamatytumėte, kur ir kaip jų drabužiai gaminami. Jie dažnai įeina į darbuotojus pietų bendrovės kavinėje, kur meniu gali būti rigatoni dubenys su pomidorais ir baziliku (jo žmona Federiko receptas), vietiniai vaisiai, alyvuogių aliejus ir medus, pagamintas nuosavybėje. “Niekas nėra tobulas”, darbuotojas įspėja vieną svečių, sotto voce. “Niekada nenaudokite baltojo vyno Umbrijoje.”

Stiliuje October Brunello Cucinelli 2
Courtesy Brunello Cucinelli

Tai, kas iš pirmo žvilgsnio matyti, tikriausiai yra geriausias būdas suprasti, kodėl Cucinelli dizainai kainuoja tiek, kiek jie daro, ir kodėl, nes per pastaruosius metus kompanijos pardavimai išaugo iki 500 milijonų JAV dolerių, daugiau žmonių jas perka. Tai gali būti keletas produktų, kuriuos gali sau leisti – pagrindinis žėrintis kainuoja apie 3500 JAV dolerių, o marškiniai yra apie 500 JAV dolerių, bet misija yra naudinga ir praturtina visą regioną.

Stiliuje October Brunello Cucinelli 4
Courtesy Brunello Cucinelli

Prieš Brunello Cucinelli viešai pasirodžius Milano biržoje 2012 m., Didžioji dalis bendrovės dirbo kaimelyje, kaip ir nuo dizainerio, kuris 1978 m. Buvo užaugintas žemės ūkio paskirties žemėje netoli Perudža ir 1978 m. Įkūrė kašmyrui dažymo įmonę. 1982 m. susituokti su Federika, kur ji užaugo. Bendrovė išsiplėtė. Cucinelli gamyklą pastatė kalvos papėdėje į dabar sprogstančią 430 000 kvadratinių metrų pločio stiklinių pastatų kampelį, kuris susimaišo su kaimu, žieduotų geltonųjų rožių krūmais ir fontanais. Apytiksliai 1000 darbuotojų amžiaus yra 38, o daugelis iš jų yra jaunesni nei kolegijos studentai, nors jie yra kur kas geriau apsirengę, nes bendrovė siūlo didelę nuolaidą savo darbuotojams. Cucinelli taip pat suteikia premijas kultūriniam praturtėjimui, kuris gali būti naudojamas norint žiūrėti spektaklius ar aplankyti muziejus, ir jis atgraso siųsti elektroniniu paštu po darbo valandų, o tai baigiasi netrukus 17:30 val..

“Cucinelli” atstatydamas keletą XIV a. Pastatų, sukūrė mokyklos, skirtos siuvinėjimui ir modeliavimui, taip pat sodininkystei. Courtesy Brunello Cucinelli.

Be jo biuro, yra labai mažai privačių erdvių; Vietoje to, dideli kambariai yra skirti prekių demonstravimui ir dizaino komandoms, dažymui ir plovimui, įvairiems gamybos ir kokybės kontrolės aspektams bei apskaitos ir pardavimų internetu klausimais, kurie visada skleidžiami tvarkingai, bet paslaptingai. Cucinelli sako, kad viskas turi būti sumaišyta, kad kiekvienas turėtų jaustis vertinamas, ypač tas, kuris yra gamykloje. “Ką jie daro, yra labai pasikartojantis, – sako jis, – todėl svarbu su jais elgtis pagarbiai.” Jie taip pat labiau investuoja į kūrybinį procesą.

SUSIJĘS: 10 Fall Wardrobe Staples jums absoliučiai reikia

Tai, kas daro Cucinelli tokį įdomų kaip bosas, yra tas, kad jis palaiko griežtus lūkesčius – ne tik tada, kai valgyti, bet ir kaip grakščiai elgtis su kolegomis, tačiau jis yra tokio pobūdžio. Kai viena iš jo dukterų paklausė, ar ji gali keliauti kelis mėnesius į Ameriką, jis pasakė “taip” ir netgi pasiūlė pakviesti savo vaikiną. “Ji buvo nustebinta”, – sako jis. “Bet aš tik bijau, kad ji eis ir įsimylės amerikietišku ir niekad negrįš.”

Stiliuje October Brunello Cucinelli 6
Araja Diaz / WireImage

Moteriško stiliaus kambaryje, kur Cucinelli vyresnioji dukra, Camilla, kuriai vadovauja, rengia idėjas, o audinio pavyzdys, kurio dydis yra puodo laikiklio dydis, yra patikrintas. (Karolina, jo jaunesnė dukra, dirba skaitmenine forma.) Sudėtingu raštu, kuris sujungia rankų siuvinėjimą su plunksnomis, sidabru ir auksiniais verpalais, prototipas galų gale taptų džemperio dalimi, kuri tinka kito kolekcijos temai, kuri yra ” futuristinis nomadas “. Tačiau vienas verpalų traukia, todėl jis siunčiamas atgal, kad būtų tobulinamos.

“Kuo sunkiau tai padaryti, tuo daugiau jie nori tai padaryti, – sako Camilla.

Stiliuje October Brunello Cucinelli 7
Robert Kamau / GC Images

Aukštyn laiptais, gamyklos grindys yra terakotos plytelių jūra ir mažos lentynos, kuriose pristatymo metu užpildomi užsakymai; tipiškas yra maždaug 200 000 vienetų per sezoną. Maria Grazia Funari, kuri 30 metų dirbo “Cucinelli”, praneša apie pakeitimus ir verčia techninę informaciją mezgėjui. Megztiniai, dekoruoti blizgučiais, yra išdžiūvę po trumpo plovimo, kad juos minkštintų. Netoliese grupė tikrina ranką per keliolika megztinių, kurių kiekvienas turi auksinį ir švino pilkąjį lapą, kuris užtrunka keletą savaičių. Per mėnesį šie megztiniai bus nukreipti į parduotuves, kurių kiekvienas kainuoja 4 925 dolerių. (Atsitiktinai “Suki Waterhouse” birželio mėnesį paskelbė “Instagram” įvaizdį).

“Kai tik aš pradėjau, buvo tik 16 mūsų”, – sako Funari. “Taigi kiekvieną dieną tai yra emocinga, kai aš matau, kiek mes auginome. Mes labai moderni kompanija, bet mes vis dar saugome paveldą “.

Stiliuje October Brunello Cucinelli 8
Sylvain Gaboury / Patrick McMullan per Getty

Cucinelli siekis savo darbuotojus laikytis vienodomis sąlygomis taip pat taikomas ir jo klientams. Jo atpažįstamas estetikas yra įsišaknijęs į klasikinę sportinę aprangą, kurioje akcentuojamas pilkasis, tamsus, pilkasis ir atsitiktinis violetinės plytos – minkštos, svajingos paletės, kurios yra neutralios lyties požiūriu ir tinkamos bet kokiam amžiui. Iš esmės jis sukūrė drabužių spinta, kurią taip pat lengva dėvėti kaip uniformą. Kaip geras makaronų padažas, Cucinelli aprangai retai reikia daugiau nei trijų sudedamųjų dalių: gražiai pritaikytos striukės, lengvasvorio megztinis arba lino marškinėliai, ir kelnės, kurios yra siaurėjančios ir apkarpytos šiuolaikiniam pjovimui. Galite padaryti daugiau, naudodami keletą geresnės kokybės dalių, nei jūs galite su gausiais daiktais. Ir jis mano, kad dizaineriai turėtų investuoti į itališką gamybą.

“Mes turime istoriją”, – sako jis. “Čia bandau suteikti jums italų tapatybę. Jei ketinu pirkti laikrodį, aš einu į Šveicariją. Jei aš ketinu pirkti šampaną, tai turi būti prancūzų kalba. Aš nesistengiu būti snobu apie tai, bet pripažįstu kultūrą. “

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite spalio mėnesio leidimą Stiliuje, “Amazon” kioskų laikraščiuose ir skaitmeninei atsisiuntimui rugsėjo 15 d.