“Instagram evoliucija jūsų mėgstamiausių stilių” dienoraščių

Mada Blogger Evolution - LEAD
Robinas Marčantas / Getty; Edward Berthelot / Getty; Melodie Jeng / Getty

Jane Asher

Sausio 5 d., 2017 m. @ 7:15

Tai gana beprotiška, koks skirtumas gali būti penkeri metai, ir tai žino šie tinklaraščiai.

Tarp pirmojo, kuris visai skersai yra “Instagram” pasaulis, stiliaus įtakojai ir dienoraščių kūrėjai, pavyzdžiui, “WeWore” Danielle Bernstein, “The Blonde Salad”, Chiara Ferragni ir “Aimee Song of Style”, perėjo į socialinės žiniasklaidos platformą dar ilgą laiką iki pirmosios didžiausios populiarumo piko. Ferragni, vyriausioji mados dienoraščių karalienė, įkėlė savo pirmuosius pranešimus maždaug 2012 m., Nes “Instagram” 2011 m. Birželio mėn. Išaugo nuo 5 milijonų naudotojų iki 100 milijonų naudotojų 2013 m. Vasario mėn. Ir iki šios dienos ji vis dar įrašo nuotraukas kelis kartus per dieną, išlaikydama pramogas , o mūsų newsfeeds pilna spalvingų, dizainerių prekių.

Visos mergaitės yra tokios pat spalvingos kai kuriose savo pirmosiose dienose, kaip ir šiandien, tačiau savaime suprantama, kad stilius ir estetika šiek tiek pasikeitė per pastaruosius penkerius ar šešerius metus, o veidrodiniai veidrodžiai, #OOTDs ir Gatvės stiliaus keliai ieško šiek tiek daugiau gerai sureguliuoti šiandien, nei jie padarė visus šiuos metus.

VIDEO: “Peek Inside” “Blogger Cara Santana” sieninė spinta

 

Taigi, jūsų pramogoms mes rimtai pakeitėme kai kuriuos iš mūsų mėgstamiausių “Instagram” internetinių dienoraščių kūrėjų (tai, kaip jūs nusprendėte), kad atrodysite kaip į ankstyviausius pranešimus, ir apie savarankiško amžiaus amžių.

Slinkite žemyn apačioje, kad peržiūrėtumėte jų transformacijas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 77 = 79