Iššifruoti Aprangos kodą: ką dėvėti kiekvieną vestuvių tipą

Juoda kaklaraištis, pusgaminis, kokteilio drabužis. Paprastai jūs žinote, kaip sėti su vestuvių suknelėmis. Tačiau šiomis dienomis poros verčia tradicijas, siekdamos tapti kūrybiškesnėmis užsiėmimuose. Nors tai reiškia, kad jūs galite turėti daugiau pasisakymų dėl to, ką galite dėvėti, tai taip pat gali lemti nemažą įbrėžimą, kai nuspręsite, ką (ir ką ne) dėvėti. Sugriauti, Stiliuje sujungsime nuostabią galeriją wow-’em vestuvių svečias ir plius naujo etiketo, skirto sutuoktinių drabužių kodams, suskirstymo nuo tradicinio drabužio iki nieko panašaus į shingdig’ą. P.S. Išskyrus atvejus, kai to paprašyta, vis dar niekada nėra gerai dėvėti baltos vestuves!

Balta juosta

Labiausiai formalaus visų įvykių (pagalvokite apie karaliaus kamuoliukus ir didingus vakarienius), kai kvietimas reikalauja “balto nėrimo”, tai reiškia smokingo striukė su uodegomis, balta pūlingos liemenė, balta liemenėlė ir pirštinės vaikinams! Ponios, skambinkite savo stilistui! Laikas už oficialią Oskaro vertą senojo Holivudo chalatą.

Satin Gown
Mandagumas
Monique Lhuillier
3 995 JAV doleriai

APSIPIRK DABAR

Juodas kaklaraištis

Tradiciškai Black Tie renginiai vyksta vakare, ir tai bus nurodyta kvietime. Pagalvokite apie oficialius, aukščiausios kokybės ir ilgus bei prabangius! Nors kai kurių šiuolaikinių “Black Tie” užrašų prašome leisti trumpesnę suknelę su prabangia detalių, tokių kaip blizgučiai ar karoliukai, tikslinga ilgiau laikytis. Dėl ponai, smokingas ir traškus, juodas lankas yra kelias!

Sequin Gown
Mandagumas
Rachel Zoe kolekcija
595 USD

APSIPIRK DABAR

Juodosios pakabos pasirinktinai

Labiausiai tikėtina, kad vakaro renginys, bet ne visada, “Black Tie” neprivalomas kvietimas leidžia jums šiek tiek labiau atleisti nuo smokingų skyriaus – vaikinai, tamsus kostiumas taip pat tinka. Moterims dirba ilga suknele ar formalaus arbatos ilgio suknele. Nors jūs galite būti linkusios dėvėti juodą, galite būti ryškesni ar drąsesni tol, kol neapsaugoite nuotakos. Amp savo išvaizdą su drąsiais brangenybės ir kulniukai!

Tulpė Hem Dress
Mandagumas
Bardot
149 USD

APSIPIRK DABAR

Pusiau formalus

Dienos laikas diktuos geriausią pusiau formalaus vestuvių drabužių spinta. Vakare pasirinkti tamsesnį kostiumą ir kokteilių suknelę tamsioje atspalvėje ir įdomiose tekstūrose. Dėl dienos mėgaukitės tuo! Galite pagyvinti savo apsirengusią išvaizdą su ryškiomis spalvomis ir audiniais. Vaikams pusiau formalūs kvietimai į kostiumą ir kaklaraištį. Dienos pusiau formalus kostiumas vaikams nereikia laikytis tamsių, rimtų atspalvių – šviesiai pilka arba įdegis veikia taip pat.

Leilani Dress
Mandagumas
Saylor
264 USD

APSIPIRK DABAR

Šventinis Chic

Šventinis Chic reiškia spalvą ir modelius. Apima “šventinį” ir eikite su ryškiomis, ryškiomis spalvomis ar gėlėmis ir grafiniais piešiniais. Šventiniai skambučiai dėl geriausių priedų, pavyzdžiui, įspūdingi auskarai arba žudikai (ar abi!). Vaikams, mėlynas smokingas striukė su juodais lapeliais arba velvju švarku sako: “Ei, aš čia taip pat šokiu!”

Gėlių Lace-Up Shoulder Dress
Mandagumas
Keepsake
195 JAV dolerių

APSIPIRK DABAR

Paplūdimys Chic

Suknelė tavo geriausia, bet suknelė smėlio! Atsižvelgiant į grindų dangą, pareiškimas plokšti sandalai bus labiausiai tinkamas. (Ir stilius uždirba dvigubus taškus už komfortą – ar tu gali šokti per naktį?) Moterims važiuokite su kostiumėliu su lengvesniais audiniais, maksikine suknele arba aukšta žemutine linija ir atneškite šiltą švelnią naktį . Dėl vyriškos lyties, vasaros kostiumas linas yra puikus pasirinkimas. Jei nenurodyta kitaip, nėra reikalaujama sąsajos.

Gėlių Ruffle High/Low Maxi Dress
Mandagumas
Eliza J
168 USD

APSIPIRK DABAR

Fancy Farm

Ūkis iki vynuogių šakų yra nieko, bet nešiojamas šiais laikais, todėl praleiskite džinsinį audinį ir deimantus ir pasirenkink savo išvaizdą. Vaikams pora švarką arba pilką kostiumą su marškinėliais ir petnešomis ir ištraukite “Brooklyn fedora” tą “Hudson Valley Chic” vibe. Moterims poveikis pasireikš maxi suknelė arba trumpas gėlių šifono numeris. Bet ir išlaikykite tai realybe – mes kalbame apie galimus bambuko grindys ir vejos veja čia – su lazda su pleištu, kuris duos jums aukštis, atėmus atsikratymo pavojų.

Iškirpti Printed Dress
Mandagumas
Jason Wu
595 USD

APSIPIRK DABAR

Keistuolis

Ką tai pakvietė pasakyti? Keistuolis vienam gali reikšti savo vidinį Cirque De Soleil požymį, tuo tarpu kitam gali reikšti “nešioti spalvą”. Paimkite pastabas iš vietos ir kvietimo. Galbūt tai yra sodo vakarėlis, išryškinkite ryškų gėlių skaičių ir puikią fascinatorių! Klubo reikalas vyksta: dėvėkite puikiai papuoštą LBD, bet laikykite ilgio PG-13. Kai viskas nepavyks, pasitarkite su nuotaka, kad įsitikintumėte, jog jūsų išvaizda yra ant tikslo..

Monoliet embellished chiffon mini dress
Mandagumas
Adata ir gija
425 USD

APSIPIRK DABAR

Puošnus atsitiktinis

Jei nebus prašoma, mes sakome, kad vis tiek tinkamiausia palikti džinsus namuose. Pasinaudokite šia galimybe, kad dėvint tokį mielą kompaktinį diską ar sumontuotą kombinezoną, puikų sankabą ir pora įspūdingų kulniukų arba nėrinių-gladiatorių sandalus. Ponai, niekada nėra pernelyg puošnus nešioti puikų lino švarką per traškią baltą ar tikrinamą marškinius ir šlepetes – ir be sneakers! Atėjo laikas išvaryti vairuotojus, džentelmenai.

karinis jūrų laivynas Jumpsuit
Mandagumas
Keepsake
175 USD

APSIPIRK DABAR

Aprangos kodo kortelės

Vestuvės Dress Code
Mandagumas

Dėmesio nuotaka beveik! Ar ieškote mielo mažo papildomo, kad paslystumėte į savo vestuvių kvietimo voką? Katie Fischer Design sukuria šias įdomias ir unikalias apsipirkimo kodo korteles, kad informuotų savo svečius apie tai, ką dėvėti savo ypatingą dieną.