Šie naujieji Braletės gali būti visada komfortiškiausi

Nesvarbu, ar jūs jau esate “MeUndies” gerbėjas, ar jūs niekada apie tai negirdėjote, mes manome, kad jūs norėsite toliau skaityti, ypač jei jums patinka būti patogiai visą dieną (kas ne?). Tiems, kurie nėra susipažinę, jie yra prenumeratos pagrindu apatinio trikotažo prekės ženklas, o mes nepermezgame, kai sakome, kad jie yra gana įmanomi ir patogiausi apatiniai, kuriuos galite rasti (net Kylie Jenner, Bella ir Gigi Hadid yra gerbėjai).

Pasilikti patogiai mano @meundies Laikas šokti lova po šios ilgos savaitės. ❤️

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Išskyrus jų gaminius, tai audinys, pagamintas iš “Lenzing MicroModal” – tai natūraliai minkštas ir tvariai gaminamas pluoštas, pagamintas iš bukų medžių. Jie būna minkštesni ir stipresni nei jūsų vidutiniai medvilnės stalčiai, kurie iš tiesų yra tobulas derinių požymių, kuriuos norite puošti.

SUSIJĘS: 4 “Ultra-Chic” Atrodo, kad parodyti savo Fave Bra

Pateikiama tiek vyrams, tiek moterims skirtų stilių atžvilgiu, prekyboje naudojami įvairūs jaukūs pagrindai: nuo poilsio reikmenų iki marškinėlių iki kojinių, o šiandien, rugsėjo 22 d., Jie paleidžia braletus ir, žinoma, jie pagaminti iš tos pačios magiškas audinys. Mes labai džiaugiamės šiuo klausimu, nes nerijos paprastai nėra žinomos kaip patogios (pavyzdžiui, ne visi).

VIDEO: Monetų kalimas: 5 gabalai kelionių sumuštines, kad išlaikytų jūsų komfortą

Siūlomos už 28 spalvą už vientisas spalvas ir 32 dolerius už spaudinius, taip pat yra liemenėlės. Kai kurie atspalviai ir modeliai, kuriuos galite tikėtis, yra Juoda, Heather Grey, Moss, Cabernet, Orchidėja, Blue Wave, Living Coral, Pergalės Lapas (šaškių lentelė), Stripes Forever ir Space Cadet, kurias galite patikrinti svetainėje. dabartinės drabužių asortimentas. Ir geriausia yra tai, kad du stiliai – “U-Back” ir “T-Back” – yra be abejo. Šios braletės užtikrina maksimalų komforto lygį.