Šie “Chic” darbo suknelės daro jūsų rytus daug lengviau

gravitas dress - lead
Mandagumas

Stephanie Trong

Rugsėjo 28, 2017 @ 13:30

Gerą darbo aprangą turėtų būti lengva sujungti, gerai dėvėti visą dieną ir padaryti, kad jums atrodytų prakeiktas geras susitikime. Tai skamba paprasta, kad būtų pasiektas, bet jis tampa be galo lengvesnis, tarkim, 8:37, kai keturi kartus paspaudėte “snaudimo” funkciją, išbuvo kavos filtrai, susidūrėme su itin atspariu “frizz” atvejis ir vis tiek reikia pakuoti pietūs ir sporto krepšys. 

2013 m. Įkūrusi “Lisa Sun” įkūrusią “Project Gravitas” suknelę “WorkLeisure” kapsulių kolekciją, ji pagaminta iš madingų dizaino, kuriam būdingos formos kostiumai. Kiekvienas iš trijų naujų stilių – “Alexandra” (atnaujinta pakuotė) Margaret (linijinis siluetas) ir Ida (empirinis marškinėliai su tinkliniu sijonu) yra plaunami vandeniu ir be raukšlių, jie yra turtingi arba standartiniai juodi. Jie taip pat atrodo gana prabangūs ir yra palaimingi, be jokių pašalinių dizaino detalių, todėl jūs galite juos stiliuoti bet kokiu atveju. 

VIDEO: Meghan Markle’s $ 185 suknelė jos pirmoji išvaizda su princas Harry dar yra sandėlyje

Taigi pakartokite: suknelės, kurios jus čiulps, gali išgyventi savo “Taco” antradienio išsiliejimu, nesudarys valandų priešais kompiuterį ir atrodys mielas su žaislu? Parduodamas! Dabar nusipirkite “ProjectGravitas.com”. 

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte juos visus.