Ši parduotuvės “Petites” sekcija pavertė kelią, kurį sukūriau savo kūno tipui

Kai pradėjau pirkti daugiau nei prieš metus, kai bananų respublikos Petites skyriuje pradėjau pirkti, supratau, kad tokia dramatiška, kaip gali pasirodyti, manau, kad iš tikrųjų buvau drabužių, kurie man netinka, visą savo gyvenimą.

Aš 5’3 ir 125 svarus. Turiu ilgą liemenį ir trumpesnes kojas. Visą gyvenimą aš visada traukdavau savo sijonus ties juosmens ar bandydamas įmesti daiktus, kad nebūtų per daug erdvus. Drabužiai buvo apvalūs aplink mano šonkaulių narvelį, arba biustas man netinka. “Hems” šalia grindų ar pusę mano veršelių nukentėjo, kai jis buvo skirtas nukirpti keliu. Tai buvo ne iki tol, kol aš atsitiktinai susprogdino į Bananų respublikos Petites skyrių, kad supratau, kad neturėjau visko daryti, kad jis atitiktų.

VIDEO: “Blake Lively” “Chic Street Style”

Pirmas dalykas, kurį gavau, buvo aprangos suknelė – darbo rankovė be rankovių su dideliu kaklu ir plyšiu. Tai sportinga, bet ir subtiliai seksuali, ir tai buvo “Aha!” Drabužių gaminys, kuris pakeitė būdą, kuriuo aš apsirengiau – jaučiau švaresnę ir labiau pritaikytą. Vėliau, tai paskatino mane įsimylėti šios parduotuvės auką už mano kūno tipą.

Bananas Republic Seamed Racer Ponte Sheath Dress
Mandagumas
Bananų respublika
$ 128

APSIPIRK DABAR

Skirtingai nuo kitų parduotuvių (kai kuriose net nepasiūloma petites skyrių), “Banana Republic” “Petites” pasiūlymas yra įspūdingai didelis. Jie turi darbo ar profesionalų sekciją užraktui – drabužiai yra paprastesni ir elegantiški, bet taip pat liečia tendencijas taip, kad kito sezono metu nebus nepastebėta. Tačiau jie taip pat turi daugybę atsitiktinių pasirinkimų, pavyzdžiui, džinsu, megztiniais ir palaidinukais už tikrai prieinamomis kainomis. Darbo suknelės kainuoja maždaug 120 USD, tai yra mažiau nei pirkimo kažkas, neatitinkančios man kainos, ir tada ketina jį pritaikyti.

SUSIJĘS: 35 parduotuvės Kiekviena mažytė moteris turėtų žinoti apie

Kadangi praeitą vasarą atėjau per aprangos drabužių rinkinį, aš nusipirkau dar du skirtingus spaudinius, ir aš nuoširdžiai linkiu investuoti į kitą. Man tai labai myli, kad aš jį įsigijo kaip dovaną savo draugams.

Prieš porą savaičių bandžiau jų liesų džinsų, ir aš grįšiu atgal ir greitai juos nusipirksiu. Jie puikiai tinka ilginimui, puikiai tinka ruožui, taip pat yra glostantis pakilimas.

Bananas Republic Zero Gravity Veronica Wash Skinny Jean
Mandagumas
Bananų respublika
110 USD

APSIPIRK DABAR

Aš iš tikrųjų yra labai lėtas procesas, einantis per mano spintą, pakeičiant petites ir už gabalus, kuriuos turėjau iš anksto, juos pritaikyti specialiai.

Už mano virtuvės skalbinius, kuriuos myliu, bet kurie nėra petites, man labai lėtas procesas, norint juos pritaikyti, bet bent jau dabar žinau, kad tai nėra kažkas, ką turiu padaryti kiekvieną kartą, kai einu apsipirkti.

Iki balandžio Moorhouse kaip pasakė “InStyle.com”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2