Gwen Stefani pristato du akinių kolekcijas savo pasaulinio dominavimo vietoje

Gwen Stefani - Tura Collab - LEAD
Mandagumas

Claire Stern

Vasario 16 d., 2017 m. @ 5:00 val

“90-iesiems paaugliams Gwen Stefani amžinai bus vadinamas” vėsioje mergaite “. Ir nors jau 25 metai nuo jo išleidimo Be abejonėsDebiutinis albumas, dainininkas išlaikė savo svarbą tarp naujos kartos pop žvaigždžių, plečia savo imperiją, įtraukdamas tris mados linijas (įskaitant vieną naminiams gyvūnėliams), šešis kvapus, animacinį TV laidą ir dabar dvi rinkinius su NYC akinių prekės ženklo Tura, jau nekalbant apie įspūdingą bėgimą kaip solo atlikėją ir trejus metus skaičiuojant Balsas. “Man nerūpi laimėti, bet kai darau, tai toks didelis dalykas”, – sakė neseniai telefonu Stefani. Čia ji daugiau apie savo antrąją optinę kolekciją sako, kodėl ji jaučiasi įsiskolinusi Balsas, ir kas toliau į savo darbų sąrašą.

Kaip projektuoja akinius, panašius į drabužių dizainą?

Aš norėjau nusipirkti akinius tol, kol projektaviau. Man tai visada buvo neprotingas, nes jie yra kažkas, ko noriu ir norėčiau – jie yra pagrindinis priedas. Nepriklausomai nuo dizaino visada bus kažkas, kurį norėčiau dėvėti. Harajuku yra to pop meno idėja Japonijos aš myliu tiek daug, GX yra kietas, bet šiek tiek labiau prieinamas, ir L.A.M.B. yra labai specifiška. Naudodamiesi akiniais, vis tiek pasirinksite nuotaikos lentą, spalvų paletę ir medžiagas, tačiau tai kur kas platesnė auditorija. Tai labiau prieinama. 

Žmonės linkę būti labai dizaineriai orientuoti į drabužius. Ar manote, kad tai taip pat yra ir optiniu?

Būdamas dizaineris ir garsenybė gali jums padėti, ir tai gali jus pakenkti, nes daug žmonių nenori jūsų vardo. Tačiau daugelis žmonių perka šiuos akinius, nes jie jiems dirba. Jie eina į savo optometristą, jie bando kažką, ko jiems patinka, jie mato juos ir juos perka. Akiniai pagal jūsų skonį yra labai asmeniški. Ir jūs ne tik gaunate vieną porą – jūs gaunate variantų.

Tai yra jūsų antroji “Tura” kolekcija. Kiek akinių porų turite šiuo metu?

Man tikriausiai buvo apie 20 porų aplink namą.

SUSIJĘS: Gwen Stefani “Animated Kids Series”, Kuu Kuu Harajuku

Kada pradėjote dėvėti akinius??

Man pasisekė – visa mano šeima nešioja juos, bet aš neturėjau pradėti juos dėvėti tol, kol vėliau. Aš gavau savo receptą prieš trejus metus, prieš pat nugaišydamas su “Apollo”. Tada, kai jis gimė, mano kūnas visiškai pasikeitė. Aš buvau toks: “Gerai, nemanau, kad mano telefone šriftas vis didesnis”. Ir dabar juos suprojektuoju! Laikas visada veikia taip, kaip turėtų.

Jūs ką tik prisiregistravote kaip Revlono veidas ir norite paruošti animuotus vaikų parodymus apie japonų gatvės kultūrą. Kas dar yra jūsų kibirų sąraše 2017 m?

Balsas suteikia man daugybę galimybių; Aš taip dėkingas už tai. Paroda – tai viskas, ką myliu – muzika, spektakliai, drabužiai, plaukai, makiažas, ir tai atskleidžia tau žmones, su kuriais tu nebūtų kitaip. Man visada būna muzika, taigi turiu kažkokius dalykus ir mano rankovėje. Man patinka būti užimtas!

Slinkite žemyn, kad įsigytumėte keletą “Stefani” dizaino “Tura”, kurie dabar yra prieinami tura.com.