Gucci naujoji partija-teminė kampanija yra didžiausia laimė įvairovėje

tk
Išduodama GUCCI

Jonathan Borge

Balandžio 13 d. 2017 m. @ 11:00

Vieną dieną, mes sužinome, kad dabar galima gauti aptakus naujus “Gucci” mules pristatyti į jūsų duris mažiau nei per 90 minučių. Kitas, prekės ženklas išleidžia naują kampaniją, kurioje yra visi “Black” modeliai. Alessandro Michele, kaip daryk tu tai padaryk?

Ketvirtadienį Italijos mados namai išleido savo kampaniją iki 2017 m. Rudenį ir vieną greitą slinkimą per vaizdus leis jums jaustis, paprastas ir paprastas, prakeiktas. Visame portfelyje graži modelių kariuomenė pateko į požeminės rūsio vakarėlį, kad atliktų tai, ko mes visi laukiame kiekvieną savaitgalį: šokių. Ne tik šitie laimingi šiek tiek apsirengę “galva į kaklą” Gucci’s sparkly, blizgučiai, super gražus dizaino, bet jie atrodo, kad jie turi savo gyvenimo laiką.

Fotografuotas ir režisierius Glenas Luchfordas, sukurtas Alessandro Michele, kuris yra prekės ženklo paties kūrybos direktorius, portfelis yra “Make You Look” parodoje, kurioje, kaip teigia leidinys, nulėmė “juodosios vyriškumo” ir “dandyism” “Londono fotografijos galerijoje. Be to, šio žvaigždingos kampanijos komanda taip pat kreipėsi į darbą ar meno dailininką Malicką Sidibę, taip pat nurodydama Anglijos super groovį “60s Šiaurės sielos judėjimas.

Jei nenorite, kad ją prarastumėte po diskoteka, ši kampanija pakeis jūsų mintis. Atkreipkite dėmesį ir pamatysite modelius, išskirstytus į šilkinius gėlių kostiumus; šalia garsiakalbių rinkinių su krepšiais, kurie skaito “Blind for Love”, ir įspūdingai lounged ant karšto raudono sofos su (nes tai Gucci) didesnis nei jūsų veidas IRL iguana.

SUSIJĘS: “Gucci” naujoji partijos teminė kampanija yra didelė laimė įvairovėje

 

Mados pramonė jau keletą metų kritikuojama dėl to, kad neįtraukta pakankamai įvairių modelių kilimo ir tūpimo takuose ir kampanijose, o Michele įrodė, kad stilius ir įvairovė išties rankomis.

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte daugiau fantastiškai įdomių nuotraukų.