Gigi Hadid ir 7 žvaigždučių įrodyti Vintage grafikos tees yra šalta vasarą

Grafika T-Shirt - GIGI LEAD
Thumbs42 / FAMEFLYNET RODIKLIAI

Jonathan Borge

Bir 09, 2016 @ 7:45

Labiau trokšta vilkėti daug dažniau, kai išsibarsto vasaros vasaros sezonas, tačiau nebūtina pašalinti gero skonio, kai juos pašalina sluoksniai. Tiesą sakant, kadangi pagrindiniai modeliai ir Holivudo mėgstamiausi karštligiškai pradeda ieškoti, yra vienas senas laikinas dalykas, kuris laimėjo, sujungdamas su “sweat-proof” praktine patirtimi: “T-shirt”.

Tiksliau tariant, tai yra vintage juostos, kurios turi akimirką, ypač su animacine grafika, kuri atrodo taip, kaip ir anksčiau, kaip 60-tieji metai, ir atkreipti dėkingumą į pagrindines roko grupes, tokias kaip Gigi Hadido mėgstamiausias “Rolling Stones” (aukščiau). Neseniai vykusio vakarietiškojo Holivudo kelionė su “gal pal” Kendall’u Jenneriu, podiumas reguliariai priėmė klausimą į savo žirklėmis klijuotas rankas ir smulkintų jo gabalas aukštai, paversdamas jį augalų viršuje ir suporuotas jį su seksualiais aukšto liemens paprastomis kelnais.

Nepaisant to, jums nereikia būti galva, kad patekote į šią tendenciją. Olivija Culpo sukrėtė kelią, kuris pagerbė vieną iš labiausiai žinomų televizijos animacinių laidų, o Kourtney Kardashian išlaikė savo moterišką kraštą, sujungdamas juos su atvirosios kojos juodos odos bateliais.

Žemiau 7 žvaigždės demonstruoja, kaip meistriškai stiliuoti prieinamą pagrindinį štapelį.