Gabi Gregg & Nicolette Mason yra čia, kai mūsų sapnų kritimo rinkinys

TK
Mandagumas

Lashauna Williams

Rugsėjo 22 d., 2017 m. @ 9:00 val

Po to, kai praplatės į mados sceną, paleidžiant Premme vėl liepos mėnesį, Gabi Gregg ir Nicolette Mason grįš į jį! Šiandien “premme.us” duo debiutavo savo kreivę palankios rudens kolekcijos, ir tai dar vienas namų paleisti.

Nuo pat pradžių Premme įsitvirtino kaip kreivės mergaitė, siekianti drąsios mados, kuri yra madinga už prieinamą kainą, ir jos naujausios nuolaidos už kritimo. Šį sezoną jie pasiėmė “70-ųjų” ženklą (žr. Vėsioje kampanijos vaizdą aukščiau), sukūrę drabužius, įkvėptus dešimtmečio. Pagalvokite apie puikiai pritaikytus plačios kojos kelnes, bikini kostiumą, baltos spalvos gabaliukus (nesijaudinkite, galite dėvėti baltą!), Vienkartinės organzos griovelius ir vėsus kombinezonus. 

Šie gabalai yra idealūs dabar ir gali būti sluoksniuotas vėlesniais metais. “Daugybė daiktų yra jaukūs, bet lengvi, ne taip sunkūs, kaip dėvėti”, – sako Greggas. “Vienetai yra skirti maišyti ir suderinti jūsų asmeninį stilių. Apskritai, mūsų prekės ženklas yra susijęs su rizika. Pavyzdžiui, mes sukūrėme nėrinių suknelę, kurioje yra tik tvirtas kostiumas. Daugybė madingų merginų, tokių kaip Ashley Graham, dėvi tokiu būdu, tačiau jūs taip pat galite naudoti slydimą. Mes norime, kad jums būtų suteikta galimybė parodyti kuo daugiau odos. “

VIDEO: Plius-Dydis Data Nakties atrodo įkvėptas Ashley Graham

“Mes norime, kad moterys pažvelgtų į mus ir jaustųsi, kad jie gali išbandyti kažką naujo. Nebijokite išbandyti naujų dalykų, pabandykite balti!” sako Masonas. “Mūsų kolekcijoje yra šaltų baltų kelnių, kad kiekviena moteris gali dėvėti. Aš per taisykles – dėviu tai, ko nori!” Dienos pabaigoje nei spalva, nei siluetas nenori keisti mūsų kūno formos, todėl mes turėtume apsvarstyti, kas mes esame. Turime pakeisti savo mąstyseną. Jei dėvėjęs baltas verčia jus jaustis gerai, kaip deivė, tuomet eik į jį “.

SUSIJĘS: Gabi Greggas paleidžia intiates kolekciją su žaismingais pažadais

Pastaruoju metu kreivės pramonėje buvo daug teigiamų judėjimų, todėl milijonai moterų tapo milžinišku momentu. “Mes žengiame teisingą kryptį, tai buvo tikrai ypatinga, kad pamatytume, kaip įskaičiuota į šią praeitį NYFW”, – sako Masonas. Greggas priduria: “Mes norime, kad visos moterys atrodytų kuo geriausiai ir jaustųsi geriausiai. Mes pateikiame šį kolekciją moterims, kurios myli madą ir padedamos joms galvoti už dėžutės.”

Naujoji kolekcija yra 12-30 dydžio, o verpalai kainuoja nuo $ 49 iki $ 135. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte žemiau pateiktus pavyzdžius.