Gabi Gregg ir Nicolette Mason tiesiog sukūrė kreivai draugišką liniją mados mėgėjams

Kai du mados įtakingi žmonės susiburia, kad sukurtumėte drabužių kolekciją, turėtumėte drąsiai bendradarbiauti. Kai Gabi Gregg ir Nicolette Mason sujungs, kad sukurtumėte drabužių kolekciją, jūs turite magiją!

VIDEO: Plius-Dydis Data Nakties atrodo įkvėptas Ashley Graham

Greggas ir Masonas daug kasdien paminėjo madą, nes kiekvienas iš jų yra super sėkmingas tinklaraštis. (Gregg veikia “Gabi Fresh”, o “Mason” paleidžia Nicolette Mason). Taigi buvo neišvengiamas dalykas, kad du, kurie yra seni draugai, suvienytų savo galvas, kad išsiaiškintų, kas trūksta iš jų spintelių, kaip kreivos moterys.

“Aš ieškojau didelės raištinės, plataus kojelių kelnės, kurios puikiai tinka amžinai, ir atrodė, kad nepavyko rasti tobulos poros”, – sako Greggas. “Mes norėjome sukurti [šį ir kitus] daiktus, kurių mums trūko rinkoje”. Ir taip gimė Premme.

Ši kruopščiai redaguojama kapsulių kolekcija tikrai tinka mados mėgėjams. “Mes nusprendėme sukurti mados liniją, o ne pliuso liniją”. sako Masonas. “Ši kolekcija yra tai, ką norime dėvėti Gabi ir aš, ir tai, ką jaučiame, šiuo metu yra”.

SUSIJĘS: geriausios maudymosi kostiumėlės, kuriomis praplėsite savo kreives šią vasarą

Tikėtis rasti tuos didelės raištinės kelnaitės, kuriuos, pasak Greggo, trūko, kartu su įmantriu džinsinio striukės, apipjaustytais viršūkais, dviaše suknele ir puikiu deriniu ir deriniu.

“Mes dalyvavome kiekviename šios kolekcijos kūrimo etape. Mes norėjome, kad tinkamai būtų, o audiniai puikiai apsivilktų”, – sako Masonas. Greggas priduria: “Mes net galvojome apie detales, pvz., Mygtukų tipą ir pakabinimo žymes!”

Jų sunkus darbas atsiperka – tiesiog palaukite, kol pamatysite meistriškumą naujoje eilutėje. 15-dalių kolekcija, kurią šiandien galima įsigyti “Premme.us”, yra nuo 12 iki 30 dydžių. Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte mūsų mėgstamiausius iš žvaigždžių kolekcijos.

Gabi and Nicolette Collection EMBED 8
Mandagumas

Parduotuvė: 89 $; premme.us.

Gabi and Nicolette Collection EMBED 9
Mandagumas

Parduotuvė: 45 $; premme.us.

Gabi and Nicolette Collection EMBED 7
Mandagumas

Parduotuvė: viršų ir kelnės.

Gabi and Nicolette Collection EMBED 3
Mandagumas

Parduotuvė: 65 $; premme.us.

Gabi and Nicolette Collection EMBED 4
Timothy Abshire

Parduotuvė: 39 doleriai; premme.us.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 32 =