Eyebobs pristato recepto akinius prie jūsų durų

TK
Mandagumas

Lashauna Williams

Rugsėjo 29 d., 2017 m. @ 9:30 val

Tiems iš mūsų, kurie kiekvieną dieną nešioja optinius akinius, mes žinome, kaip svarbu turėti porą, atspindinčią jūsų asmeninį stilių. Žinoma, akiniai yra skirti funkcijai, tačiau jie akivaizdžiai matomi jūsų veidui, todėl mes tikimės, kad norite ką nors pridėti šiek tiek pizazzo!

VIDEO: Purrfect kačių akiniai nuo saulės

“Eyebobs”, “e-tailer”, įpareigojantis apsirengti akimis labiausiai nuostabiais akiniais, dabar prideda būtinybę, kurią visi laukėme: receptai! Anksčiau akiniai buvo prieinami tik skaitymui. Dabar jie tapo lengvesni, sukurdami greitą “vieno langelio” principą. Tiesiog atsiųskite atnaujintą receptą, pasirinkite savo rėmus ir užsisakykite naujus akinius, kurie bus siunčiami tiesiai į duris.

SUSIJĘS: “Perfect Star” įkvėpti akiniai tau

Mes suprantame, kad galite būti šiek tiek nerimaujama dėl rėmo pirkimo internetu. Galite pagalvoti: kaip aš žinau, kad jie man atrodo gerai, ar ši spalva nusiplauna mane? Na, be naujų pasiūlymų, bendrovė pradeda atnaujintą svetainę, kurioje yra virtualus bandomasis įrankis ir 360 laipsnių fotografija! Viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris su fotoaparatu.

Kiekvienas rėmas, įskaitant receptą, kainuoja 199 JAV dolerių, o “Eyebobs” akcijų paketą sudaro daugiau kaip 100 skirtingų atspalvių ir stilių. Pažiūrėkite keletą mūsų mėgstamiausių ir peržiūrėkite visą kolekciją “eyebobs.com”.