Demi Lovato, Kerio Vašingtonas ir Zendaya visi turi šias $ 78 apavas

Melinda Maria Hoop Earrings
Jeffas Kravitzas / “Getty Images”

Alexis Bennett

Birželis 25, 2018 @ 2:00 pm
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Žinau, kad jūs tikriausiai pastebėjote, kad šimtai šlovingų dalykų išprotėja per dervos lankus. Tačiau kol kas dar neskaito tradicinių aukso, sidabro ir rožių aukso stilių. Metaliniai žiedai visada bus stiliaus, ir yra vienas konkretus lankas, kad įžymybės yra apsidairęs dabar.

Populiarus stilius Melindos Marijos vadinamas Big Ass Hoops. Ir gerai, jie yra keletas didžiųjų asilų žiedų, žmonių. Bet ne kaip nepakenčiamai didžiulis, kai jie kiekvieną posūkį įstumia į pečių. Tai trys coliai skersmens, o tai reiškia, kad jie vilkite tik aplink kaklo vidurį. Ir jie yra lengvi, todėl nereikia nerimauti dėl skausmingų ausies kojų.

Štai kodėl “Melinda Maria” lanko “Melinda” marškinėliai be jokių kliūčių. Ir mes visi galime gauti Holivudo išvaizdą, nes jie yra tik $ 78. Ir jūs galite patraukti jų šiek tiek mažesnę seserį “Inside Out” stoties žiedai, dviejų su puse colių auskarai už tik $ 58.

VIDEO: 6 investicijų pjesės, kurias turi kiekviena moteris

 

Žiūrėkite, kokios žvaigždės nešioja Melinda Maria Big Ass Hoops žemiau ir nepamirškite pat patraukti poros.