Chloë Sevigny “Fashion Fantasy” ir “Red Carpet Evolution”

Chloë Sevigny Her Best Ever
Getty (3); Splash; BEI / Shutterstock

Jennifer Ferrise

Balandžio 17 d., 2017 m. @ 9:00

Kai kurie žmonės yra tik gimę su stipriu asmeninio stiliaus jausmu. Paimkite Chloë Sevigny, pavyzd¾iui. Nors daugelis iš mūsų buvo užsiėmę grojant blokais, aktorė jau tobulino savo eklektišką – ir dabar tapybos būdą – apsirengti.
 
“Kaip vaikas, man patiko groti puošmena”, – sako Sevigny, kuris žvaigždėse dramoje, Pietūs (atidarymas gegužės 5 d.) ir “Netflix” serija, Bloodline (srautai gegužės 26 d.) “Turėjau kamieną, užpildytą mano motinos senais daiktais, ir kitų taupomųjų parduotuvių. Mano mėgstamiausias žaidimas buvo išleisti įdomus, keistas kostiumas. Ir net nebuvo apie išgalvotas būtinai. Tai buvo apie fantaziją, kuri ateina su stiliumi. Dabar raudonas kilimas yra mano pratęsimas “.
 
Pagal Holivudo standartus Sevigny vis dar yra šiek tiek mados vienaragis, nes ji neveikia su stilistu. “Žmonės visada panašūs”, aš negaliu patikėti, kad nenaudojate “, – sako ji. “Bet aš dirbau su stilistais čia ir ten visą savo karjerą, ir net tada aš paprastai baigiu ištraukti suknelę save”.

VIDEO: brangesni batai, kuriuos galite nusipirkti

 
Žvaigždė sako, kad ji gali pamatyti apeliacinį skundą, tačiau turi tam tikrą pagalbą. “Kada tu eini į renginį ar būsi apdovanotas, yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galvoja apie tai, ką jūs dėvėjote, pvz.” Ką aš pasakysiu, jei laimju? ” Ką aš turėčiau pasikalbėti? “Stilistai nerimauja dėl jūsų batų, rankinės ir papuošalų, todėl galėsite sutelkti dėmesį į kitus dalykus”.
 
Nors tai gali būti solo, tai gali būti daugiau darbų, todėl Sevigny atveju tai yra verta. Kai pamatysite ją ant raudono kilimo, ji niekada atrodo nepatogu savo pasirinkimu. Kiekvienas gabalas jaučiasi autentiškas.

SUSIJĘS: Žiūrėkite Chloë Sevigny grožio transformaciją

“Per daugelį metų aš išmokiau būti labiau savimi”, – sako ji. “Buvo laikas, kai bandydavau suknelę klasikinį ant raudono kilimo, taigi žmonės man labiau sutikdavo. Aš maniau, kad Holivudas buvo toks: “Ji tokia gėda!” Bet aš niekada nebuvau tarsi Bjorko ar kažkas panašaus. Aš tiesiog dėkoju, kai žmonės iš tikrųjų to nori ir dėvi ne tik gražią suknelę. Aš visada pasiruošiau šiek tiek palikti centrą “.

Galbūt dėl ​​to, kad visus šiuos metus Sevigny vis dar žaidžia šiek tiek apsirengęs. “Man pasisekė dėvėti tiek daug neįtikėtinai vienodo išvaizdos”, – sako ji. “Aš vadinu jas savo” Pelenės suknelėmis “, nes jie yra tokie gražūs, kaip jie yra, paprastai juos reikia grąžinti vidurnaktį.”
 
Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte geriausią “Sevigny” išvaizdą iš visų laikų. Ir daugiau istorijų, kaip tai, pasiimkite gegužės mėnesio leidimą Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.