“Chic” naujas būdas atlikti sankabą

041814-clutches-lead-594.jpg
Mandagumas

Alexandra DeRosa

2014 m. Balandžio 24 d., 18:05 val

Vienas iš naujausių privalomų rankinių, skirtų pavasariui, – tai sankabos su dekoratyvinėmis, novatoriškomis juostomis ir rankenomis. Nesvarbu, ar plonas ar storas, metalas ar oda, skaidrė, rankomis ar rankogaliais, šie stiliai yra kažkas, ko norėtumėte turėti ir turėti.

Tai visa informacija apie detales. Kuo daugiau juostos, tuo geriau, tiesa? Batai tikrai. Ir dabar šis MO daro bangas visoje aksesuarų arenoje ir flirtuoja su rankinės departamentu. Taigi, praėjo dienos, kai sankabos buvo griežtos be rankų. Šis naujas stilius turi rimtą likusį galią – pažodžiui. Tai tikrai yra naujas būdas dirbti su sankaba. Jau nešiojate, jūs ją dėvėjote.

Mums labai patinka mini delninių rankinių dėklų idėja, kad mes sukūrėme savo koobalto stilių savo antrosios devynių vakarų X “InStyle” kolekcijai (paveikslėlyje aukščiau) Mes tada įsimylėjome aukso holografine “M2Malletier” stiliumi, taip pat pavaizduota aukščiau. Šis “top-handle style” šiuo metu yra visų žmonių dėmesio ir neišvengiamai yra jų pageidavimų viršuje. Jei nuspręsite atlikti geresnį maršrutą, pasirinkite aukščiau nurodytą aparatūros sunkųjį, burgundinį “Marni” stilių. Arba, jei norite, kad ši tendencija atitiktų kitą lygį (skatiname jus!), Pasukite “Reece Hudson” kreivio dėžės sankabą (pavaizduota žemiau) Šis stilius sujungia geriausius abu pasaulius: papuošalus ir rankines.

Šie pasakiški netradiciniai stiliai yra atsinaujinantys iš jūsų klasikinių sankabų kolekcijos. Parduodami galeriją ir paimkite šį sankabos stilių, kol jis karštas.