Breakout aktorė Kiersey Clemons išeina iš “Girl in Dope” į “Girl in the Everything”

“Kiersey Clemons” valgo kepsnį dulkėtoje “Sierra Highway”, esančio už Los Andželo, restorane. Ji tiesiog suvyniota į šaudymą, kuris vyko netoliese esančiame rančyje 95 laipsnių temperatūroje. Ji modelavo paltusius iš visų dalykų, tačiau akivaizdu, kad reikia daugiau nei bausti šilumą, kad sustabdytų šį 23 metų.

“Aš esu iš Floridos, – sako ji. “Tai, kas tai yra”.

Kiersey Clemens
Rosie Assoulin suknelė; Jacquemus skrybėlę (aplink kaklą); Faris auskarai. Fotografavo Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė.

Clemons yra geriausiai žinomas dėl savo karjeros pradžios kaip “Diggy”, lesbietės paauglys, augantis netolygioje Pietų Kalifornijos apylinkėje, 2015 m. “Pharrell Williams” pagamintoje indie komedijoje Dope. (Muzikantas, ji taip pat bendradarbiavo su Williamsu garso takelyje).

Filmas, pirmiausia Clemons, buvo filmas “Sundance Film Festival”, kur jis buvo pasirinktas konkuruoti dėl Didžiojo žiuri prizo. Clemons nustebino atsakas, kuris vėliau buvo BET nominacija geriausio filmo. “Tai buvo tai” Kas vyksta? “, – sako ji. “Aš nesu įsitikinęs, kad aš kada nors jaučiuosi dar kartą, nes dabar aš žinau, kas gali atsitikti net ir su nedideliu filmu”.

Vienas laimingas rezultatas: “Clemons” sukūrė penkias įdomias kino filmus, kurių metu buvo daugiau.

Kiersey Clemens
 Bottega Veneta paltas; Gucci skrybėlę. Fotografavo Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė.

Pirma yra Marc Webb nukreipta Vienintelis gyvenimo berniukas Niujorke, “The Clemons”, kuriame vaidina “Mimi”, populiariausias berniukas (“Callum Turner”) mylios istorija. Filmas, kuriame taip pat yra žvaigždžių Kate Beckinsale, Jeff Bridges ir Pierce Brosnan, seka Turner’io charakterį, kai jis važiuoja šeimos dramomis ir mišriomis “Mimi” signalais, kuriuos Clemons vadina “vieninteliu sąžiningu asmeniu filme”.

Kaip paaiškėjo, Clemons ir Mimi turėjo daug bendro. “[Mes buvome abu] įsitikinę, kad žmonės visada bus ten, kurie nebuvo”, – sako aktorė. “Tai pamoka, kurią mokykitės savo pradžioje 20-aisiais. Tas vienas įsiurbia “.

Kiersey Clemens
Gucci striukė, suknelė ir skrybėlė; Hirotaka auskarai. Fotografavo Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė.

Šaudymas Niujorke taip pat buvo izoliuotas. Šeima yra viskas, ką Clemons, kuris gyvena Palos Verdes, Kalifornijoje, yra artimas savo motinai ir trims jaunesnėms seserimoms, 19, 13 ir 8 metų amžiaus. Ji sako, kad per šešias savaites ji gyveno Žemutiniame Ryte Šoną, ypač jausmas “ugdyti ir rūpintis kažkas, išskyrus save.

“Jūs turite nuspręsti, kokia tai yra ta formos ir apibrėžta”, – sako ji. “Prieš ką nors aš esu didelė sesuo ir vienas iš tėvų su mama. Tai mano visų šaknis. Tai mano pagrindas. “

Kiersey Clemens
Valentino suknelė; Valentino Garavani batai. Fotografavo Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė.

Neturėdama savo komandos įgulos, Clemons priėmė “Harlem” prieglobsčio šunį ir praleido laiką su “Turner”, vaikščiojančiomis gatvėse ir karaoke. “Tai buvo mūsų ryšių laikas”, – prisimena ji. “Mes valgė karštus sparnus ir dainavo” Aš turiu tave vaikelį “.”

Jis pakilo nuo savo nusižengimo. “Aš užaugau daug karaokės ir šokių bei puikių filmų”, – sako ji. “Mes visi mėgsta pramogauti ir atlikti. Visi tikrai juokingi. Visi gali atlikti melodiją. Mano senelė buvo balerina. “

VIDEO: The One Surprising Thing Selena Gomez Ar įgyja geriausią savo gyvenimo formą

“Clemons” pradėjo dramos klases nuo 14 metų amžiaus ir spustelėjo. Jo apžvalgoje Dope in Riedantis akmuo, kritikas Peteris Traversas pavadino “beprotišką gerą”, tuo tarpu Holivudo reporteris pavadino ją “MVP”.

Bent jau iki šiol ji neleidžia Holivudui eiti į galvą. “Clemons” prastovos išvaizda yra “Levi” ir “negabaritiniai” marškinėliai, o įdomus vakaras – “takeout” ir “kalbėti valandas” su draugais, įskaitant aktorę Elleną Pageą. Ji skaito (neseniai, Merginos ir Handmaid pasaka), daro jogą, ir gauna gydymą iš Reiki meistrams draugo, kuris gyvena “Clemons” kieme. Ji taip pat mėgsta parašyti, nors ji sako: “Aš niekada nežinu, ar aš esu geras.

Kiersey Clemens
Prada striukė, švarkelis, sijonas ir kulnai. Fotografavo Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė.

“Tai panašu į veikimą”, – priduria ji. “Jūs nežinote, kol jūs tai nepadarysite ir žmonės taps jūsų patvirtintais.” Ji taip pat turi ir kitas neapsaugotas ambicijas, kurios gali apimti iniciatyvos, skirtos persvarstyti pokalbį dėl solo motinystės. “Mano mama buvo padalinta du kartus”, – sako ji. “[Visuomenė] žiūri į vieną motinos ir vis dar mano, yra silpnumas, o kai yra vienas tėtis, jis gauna visą pagyrimą”.

Žvaigždė, garsiai nudūrusi pažasties plaukus “New York Fashion Week”, dažnai spaudoje yra apibūdinama kaip feministė, ir ji gerai su tuo.

“Manau, kad būdamas feministine yra kiekvienas savo,” sako Clemons. “Tai kažkas panašaus į tai, kaip paklausti kažkas, kas jiems reiškia” moteris “. Mes visi turėtume būti feministams. Visi turime siekti lygybės “.

Fotografas: Emmanas Montalvanas / “Tack” menininkų grupė. Mada redaktorius: Ali Pew. Plaukai: Randy Stodghill “Opus Beauty”. Makiažas: Paul Blanch “Opus Beauty”. Manikiūras: Stephanie Stone forward artists. Nustatyti dizainą: Kelly Fondry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =