Baltųjų rūmų juodųjų rinkų dizainas – pirmoji lady mados įkvėpta inauguracinė drabužių kolekcija

WHBM's Inaugural Dress Collection
Mandagumas

Andrea Cheng

Lapkritis 11, 2016 @ 9:00

Šalis yra padalinta (rinkimuose parodyta, kad tai), bet dabar, kai mes atkreipėme dėmesį į tai, mes galime pereiti prie daugiau malonių temų, pavyzdžiui, “White House Black Market” inauguracinės suknelių kolekcijos atidarymo ceremoniją, skirtą inauguraciniam baliui (galvos 2017 m. sausio 20 d.). “First Lady” mados piešimo įkvėpimas atkeliavo vakarinę kolekciją, sėkmingai sujungiančią istoriškai klasikinius dizainus su šiuolaikine estetika.

“Ši kolekcija atspindi visų moterų grožį, pasitikėjimą ir stiprumą”, – teigia dizaino SVP “White House Black Market” redaktorė Lisa Converse. “Mes bandėme daryti daugybę stilių, kurie buvo šiuolaikiški, bet klasikinio inauguracinio stiliaus prisilietimu. Žinoma, mes įtraukėme šias idėjas ir, žinoma, sukūrėme raudonos, baltos, mėlynos ir juodos spalvos paletę. “

Norėdami pradėti, komanda atkreipė dėmesį į ankstesnių pirmųjų ponių dėvėjimą, tiek Inaugurajame, tiek kituose. Jų išvados? “Tinkamas,” sako Converse. “Tai paprastai nėra pernelyg atvirai seksualus, tačiau dar yra visiškos vilties elementas. Paprastai jie ilgi, rafinuoti, raudoni arba mėlyni – priklausomai nuo vakarėlio ir jų asmeninio stiliaus atspindžio “. Ir ši inauguracinė drabužių kolekcija tikrai visus tuos elementus žaidžia. Čia yra elegantiškos gluosnių palaidinės, moteriškos, tvirtos ir dygliuotos suknelelės, taip pat klestinčios modernesnės apdailos, kurios anksčiau nebuvo egzistavusios, pvz., Šalto peties iškirpimai, apmušalai, dramatiški vieno peties stiliai, ir aptakus stulpelius.

“Mes tikrai manome, kad mes galime kreiptis į Melaniją,” sako Converse, kai paklaustas apie būsimą Pirmąją Lady. “Mes daugiausia bandėme įsitikinti, ar esame tikri, kam esame. Mes esame “White House Black Market”, todėl, žinoma, turėjome kurti Inaugural Dress Collection. Tai tinka mums. “

12 vietų rinkinys (nuo 180 iki 300 dolerių) pateikiamas “whitehouseblackmarket.com” ir “White House Black Market” parduotuvėse DC zonoje, prasidedančiam nuo lapkričio 14 d. Tuo tarpu pereikite prie visos linijos ir pradėkite rengti savo atostogų suknelių pirkinių sąrašas.