Atsisiųskite šias 3 programas, kad gautumėte asmeninį stilistinį gydymą

Jums nereikia būti raudonojo kilimo žvaigždute, kad ji būtų laikoma VIP. Dėl naujos parsisiųsti failų, kurie iš esmės susieja jus su stiliaus savininkais, dabar galite gauti “Celebrity” gydymą kitam dideliam įvykiui, net nepalikdami namo. Ieškokite šių trijų populiariausių paslaugų “App Store”, tada leiskite profesionalams dirbti savo magija.

Armarium

Stilistas App Armarium - Embed 2016
Mandagumas

Štai kas turi būti Charlize Theron: kai prisiregistruosite prie “Armarium” sąskaitos, galite susikoncentruoti, kad vienas iš jų stiliaus brigados stilistai pasvertų, kas tinka jūsų skoniui ir kūno tipui, tada kablys jūs pasiruošę pasimėgauti prabangiais radiniais būsimiems renginiams. Arba galite naudoti programą naršyti vienetus paskolai ir rezervuoti savo pasirinkimus.

Boon + Gable

Stilistas App Boon & Gable - Embed 2016
Mandagumas

Apsvarstykite šį bootcamp savo spinta, jei jūs gyvenate San Francisco srityje. Užpildykite stiliaus profilį, turi 20 atitikmenų, kuriuos pasirinko ekspertas, pristatytas į jūsų namus, ir tik išsaugokite tai, ko jums patinka, kai bandote juos išbandyti. Jūsų stiliaus ekspertas ateina į jūsų gyvenamąją vietą, kad pateiktų pristatymą, taigi jie taip pat gali įvertinti, ką jau turite, ir parodyti, kaip dirbti naujus daiktus į esamą drabužių spinta.

SUSIJĘS: ši nauja programa iš “Gilt” įkūrėjų pakeis būdą, kuriuo perkate

HelloShopper

Stilistas App HelloShopper - Embed 2016
Mandagumas

Turėkite tobulo maišo viziją, bet nežinote, kur tai gauti? Jūsų pačių apsipirkimas “MacGyver” bus ieškoti pasirinkimų, kurie tinka jūsų aprašymui, tada pabandykite internetu, kad gautumėte mažiausią įmanomą kainą. “HelloShopper” komanda taip pat puikiai tinka dovanoms, taip pat gali padėti jums rasti unikalių dovanas hard-to-shop draugams ir šeimos nariams..

Visos programos yra nemokamos; prieinama iTunes. Paslaugos yra nemokamos, tačiau prekių kainos skiriasi priklausomai nuo to, ką jūs perkate.