“Ashley Graham” žvaigždės sportinėje kampanijoje “Forever 21” naujajai plius dydžio “Activewear” linijai

“Forever 21” atėjo nauja plius dydžio “activewear” linija, o kolekciją sukoncentruoja gražus ir pažįstamas veido modelis Ashley Graham.

Vakar etiketė pranešė, kad pliuso dydžio pasiūlymų asortimentas buvo pridėtas ir išleido Grahamo kampanijos įvaizdį, kuriame ji yra vaizduojanti, dėvintį marmurinio spausdinimo sportinį liemenį su atitinkamais marmuriniais ir juodais kaprio legais. Pradinėje kolekcijoje taip pat yra akių liemenėlės, sportiniai liemenėlės su užtrauktuku, įvairūs stilingi drabužiai ir daugybė mielių viršūnių. Geriausia dalis? Viskas prasideda mažiausiai 30 USD, o visa tai galima rasti forever21.com ir parduotuvėse. 

SUSIJUSIOS: “Plus-Size” modelis Ashley Graham nori tapti Heidi Klum “Curvier versija”

Nenuostabu, kad mažmenininkas žlugo Grahamą už nuotrauką – praktinis modelis, kuris praėjusiais metais buvo pažymėtas penkiais žurnalų viršeliais, ir buvo sukurtas liūdnai reklamuojamam skelbimui, kuris pasirodė 2015 m. Sportas Iliustruotas “Swimsuit Issue”. Ir pradėti savo 2016 m, ji buvo tik pavadinta “Forbes”30 iki 30 sąrašų Menas ir stilius. Kalbėkite apie akimirką. Štai, kad pamatytumėte daugiau grožio ateityje.