Ashley Graham iš 4 naujųjų džinsų, kurių kiekviena besimėgaujanti mergaitė turėtų pabandyti

Ashley Graham - Does Denim - FEB 2017 - LEAD
Frankie Marin

Jennifer Ferrise

Vas 03, 2017 m. @ 15:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kai kalbama apie džinsus, žino Ashley Graham tiksliai kas veikia jos prekių ženklų kreivėse. 

“Mes visi turime” go-to “, viena pora, kuri atrodo taip gerai, gana daug nebegali dėvėti visko kito”, – sako Graham. “Mano manymu, tai plonas liemenas džinas. Nieko neapsiriboja mano figūra geriau nei klasikinis pjūvis, taigi aš visada žiūriu į naujo “. 

Šį sezoną, tai reiškia, kad viskas, nuo raištelių pusių, turi būti atvėsusi, vaško apdaila. “Aš ieškojau stilius, kurių racionalizuotas pjūvis man patinka, bet vis tiek jaučiuosi nauja”, – sako ji. Po daugelio metų, prilipusių prie tamsesnių skalbinių, ji taip pat perjungia savo paletę: “Aš mėgstu pastaruoju metu dažniau mėlynus mėlynus atspalvius, ypač apkarpytus išnykusius stilius, kurie atskleidžia mano sportinius bateliai ir dygliuotos dygliaryklės”.

Vis dėlto, nors ji yra atvira naujoms detalėms, Graham sako, kad tai turėtų būti lemiamas veiksnys bet kokio džinsinio pirkimo atveju. Ir tai ne visada lengva rasti net supermodeliui. “Aš visada ieško stilių su šiek tiek ištemptu, ir tada aš einu mažesniu dydžiu, kuris padeda sumažinti tokį baimės vidurį”, – sako ji. “Ir yra daug prekių ženklų, kurie pritaikys porą prie jūsų tikslių matavimų. paimk skalbimą, pakilimą ir net kišenės gylį, kuris yra didelis man, nes aš paprastai nupjauna kišenę iš visų mano džinsų. Tai mano paslaptis gražiam, plokščiam priekiui. ” 

Norėdami nusipirkti 4 Grahamo dailidžių rinktuvių, laikykitės slinkties. Ir daugiau iš supermodelio, įskaitant priedus, kuriuos dėvi savo džinsus, patikrinkite jos mėnesinį stulpelį Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.

SUSIJĘS: 8 daiktai Ashley Graham mėgsta sportuoti