Ar “Power Outfit” gali ištrinti jūsų nesaugumą?

Kartais manau, aš uždirbu per daug mano drabužių. Aš žiūriu į didžiąją jų dalį dabar, užstrigę ant riedėjimo stovo apie 5 pėdų nuo mano lovos. Tai juokingas, nepakartojamas spektras, kuris tęsiasi nuo juodų (marškinėlių) iki baltos (marškinėlių) ir juodos ir baltos spalvos (sijonų) mišinio su juodos, baltos spalvos ir keletu juvelyrinių tonų (šilko mygtukų) . Vis dėlto, nepaisant jų nepakankamo, vienodo išvaizdos, kiekvienas iš šių drabužių vieną kartą buvo laukiamai įdomus pažadas, kol aš perdaviau savo kredito kortelę,Aš padarysiu tave geresniu žmogumi.

Apranga turi galimybę daug ką daryti ir atspalvį daugybe atskirti: reikšti jėgą ir klasę, sustiprinti standartinius vaidmenis visuomenėje ir išardyti naujas tapatybes savo kraštuose. Patikimas, stiprios sauskelnės gali būti kokonu neramiais laikais, ir tinkamas kostiumas, parodė tyrimai, net gali jus pakelti. Aš naudoju drabužius, kad padengtų nesaugumą ir kompensuotų tai, ką manau, kad esi asmenybės trūkumų. Pagalvokite apie tuos gilios kondicionavimo skelbimus, kuriuose juose pateikiama plati iliustracija apie plaukus ir kaip produktas skaidosi tiesiai, kad linijos būtų blizgios ir naujos. Tai aš ir, tarkim, naujas marškinėliai.

Kovas In Book - Steph Trong - Slide
Viktoras Virgilius / “Gamma-Rapho” per “Getty Images”

SUSIJĘS: kaip suskubti su draugais, kurių jūs iš tikrųjų nesuprantateite 

Tai visada buvo toks. Aš prisimenu, kad tapau fiksuota džinsų pora, kai buvau nerimaujantis, šiek tiek pilnas biracialas, 12 metų amžiaus augantis konservatyvioje Teksase. Žvelgdamas atgal, aš suprantu, kad šie džinsai buvo baisūs, tačiau tuo metu jie buvo švelnios, rūgščiai nuplaunamos ir susmulkintos mažomis skylutėmis nuo juosmens iki kulkšnių. Mano mama apie tai negirdėjo: ji sakė, kad jie atrodė, kad kažkur buvo užpulta piranha. Bet aš išliko, netgi susitinkant savo tėvą ir brolį prie priežasties per vakarienę mūsų mėgstamiausiame kinų restorane.

Priežastis, kodėl jie buvo tokie svarbūs, kodėl jie buvo tokie svarbūs, buvo tai, kad aš tvirtai tikėjau, kad jie padarys viską gerai, kad jie mane padarys gerai. Aš norėčiau pasirodyti mokykloje, o vaikai, anksčiau išgąsdę iš manęs, staiga laukė manęs į rankas, ir dėl to nebūčiau baisu ar baimės. Aš pasakysiu visus reikiamus dalykus ir priversiu visus juoktis, nes taip džiaugiamės danų žmonėmis. Tai yra didelis spaudimas įdėti į kelnes (spoileris įspėja: aš juos gavau, juos dėviau ir nieko nepakeitė).

Kovas In Book - Steph Trong - Slide
Viktoras Virgilius / “Gamma-Rapho” per “Getty Images”

SUSIJĘS: dirbtinė skruzdėlė padėjo man perimti mano didžiausią kūno nesaugumą – štai kaip

Dabar, kai dirbu madingai, apranga pagerėjo arba manau, kad norėčiau galvoti, tačiau jų viltis išlieka tos pačios temos skirtumai. Kai žiūri į kilimo ir tūpimo tako laidas arba einu apsipirkti, mano smegenys yra užtvindytos dopamino lakuotais skubėjimais, kad būtų geriau. Kai kurios moterys ieško dalykų, kurie nuslėptų daugybę viršutinių rankų ar kamufliažo pilvą. Aš matau “Céline” šlepetę ir svajoju apie tai, kaip paslėps mano vilkinimą ar kartais nesugebėjimą priimti sprendimų darbe. Tas pats pasakytina apie “Dolce vita-esque”, “Fire” variklio raudoną suknelę iš “Brock Collection”. Tai nėra suknelė tiems, kurie valgys grūdus ant sofos, kad vakarienė nepatektų į visišką ištęstą ir perkrautą, kaip ir kas tris savaites. Ne, šis mažas skaičius buvo sukurtas dėl linksmojo, juoko užpildyto partijos gyvenimo.

Kovas In Book - Steph Trong - Slide
Viktoras Virgilius / “Gamma-Rapho” per “Getty Images”

Kovas In Book - Steph Trong - Slide
Viktoras Virgilius / “Gamma-Rapho” per “Getty Images”

Žiema, kaip rašau, visada yra blogiausia. Užšalimo temperatūra ir baisūs vėjai neleidžia nieko daryti, išskyrus didelius megztinius, džinsus ir oompa-doompaty-do parkus. Paradoksalu, aš jaučiuosi eksponuotos, atsikratyti, trūksta. Bet šį kartą aš sakau sau: “Tvirta sėkmė”. Vietoje to, kad per šiuos mėnesius suklydome pernelyg didelį nevilties būseną, aš naudoju juos kaip galimybę patogiau augti savo odoje ir priimti savo neapdorotus kraštai, gražūs drabužiai, išmestos viršuje ar ne. Ir ateina pavasaris, vis dar planuosi dėvėti tą jazine raudoną suknelę, damn. Tik jūs mane nematysite, nes tai bus labai privati ​​vakarienė. Iš javų. Ant sofos.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite kovo mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskų ir kt skaitmeninis parsisiuntimas Vasario 9 d.