Ar jūs kada nors mėgavomės atostogauti, ar norėtumėte to dėvėti?

Žodynuose ieškokite “Jetsetter”, ir jūs labai gerai galite rasti “Sofia Sanchez de Betak” paveikslėlį. Neįtikštai stilingas Argentinos gimęs meno vadovas ir “Fashion Consultant” tiesiog parašė knygą apie spalvingą kelionę: “Travel With Chufy” “Assouli” paskelbė 2017 metais. “Chufy” yra De Betak pseudonimas, taip pat ji vadina savo liniją į kelionę įkvėpto šilko atsiskiria – tai, ko norėtum, kad tu dėvėtum, kruopščiai žvilgsniai į saulėlydį lauke kažkur ar išeinant iš labai mažos plokštumos privačiame akėreke, vienos rankos akiniai nuo saulės, kitoje skrybėlių dėžutėje.

Sofija Sanchez De Betak Kenya Collection 7
Mandagumas

Jos naujausią kolekciją (praeitų kartų pasinerti į keliones į Japoniją, Maljorka, Graikiją ir jos vietinę Argentiną) pavadino “Atmintimis Kenijai”, ir iš tikrųjų tai primena Keniją! 

VIDEO: Bogomijos ežero flamingas, Kenija

 

“Safari De Betak” per “Masai Mara” žirgais (!) Surinko 36 vienetų kolekciją. Nuo spausdintų lino suknelių iki šilko atsiskleidžia, energingas spalvas įkvėpė “Kenijos begalinis saulėlydis”. Kaip vasara dwindles (nooo!) Galbūt nešioti atostogos leis jums jaustis kaip jūs neribotą laiką vienas. 

Sofija Sanchez De Betak Kenya Collection 5
Mandagumas

Kolekcija yra Chufy.com, kaip “The Webster”, “MatchesFashion”, “Bergdorf Goodman” ir “Olivela” (kai kiekvieno pardavimo dalis yra paaukota labdarai) kolekcija yra prieinama ir nuo mažų iki labai didelių.

Sofija Sanchez De Betak Kenya Collection 6
Mandagumas