“Agent Provocateur” nori, kad jūs kada nors seksiestų rudenį

TK
Mandagumas

Erin Lukas

Rugsėjo 05, 2017 @ 8:00

Sunkus vasaros oras gali būti uždarytas, tačiau agento “Provocateur” dėka, jei pasirinksite, galite išlaikyti kritimo sezoną karštu ir veržliu.

Kadangi prekės ženklas yra mūsų “go-to” seksualus, nėrinių liemenių ir kelnaitės, mes tikėjomės, kad prekės ženklas pakeis naujas galimybes, kurių mes norėtume kiekvieną sezoną užpildyti mūsų drabužius. Jei esate kartu su mumis, nesuprantate šio rudens.

Šiandien agento “Provocateur” pradėjo savo 2017 m. Rudens-žiemos kampaniją ir pasitiki mumis, kai sakome, kad ketinate norėti, kad vienas arba du kūriniai atnaujintų jūsų kolekciją, nesvarbu, koks jūsų stilingas apatinis trikotažas. “Antony Corbijn” režisieriaus Antonio Corbijno vaizdo įraše “Elise Crombez”, “Magdalena Frackowiak” ir “Abbie Fowler” vaizdo klipas atlieka karštą barų baseino žaidimą, kuriame pateikiama keletas prekės ženklų 12 herojų liemenėlių ir pėdkelnių stilių, kurie sukūrė tokį rudenį kaip “Deanna”, “Aguonų” ir “Violetta”, pavadindami keletą.

SUSIJĘS: Koks yra geriausias belaidis liemenėlė, skirtas didelėms grandinėms?? Stiliuje Redaktoriai įdėkite 6 į bandymą

Ir nors seksualus juostelės baseino žaidimas gali atrodyti kaip klizmas, išlaikydamas tiesą agento “Provocateur” mantrą, tai yra tvist. Žaidimas nėra skirtas žiūrovams, o tai yra būtent tai, ką turėtumėte galvoti, kai kalbama apie jūsų liemenėlių ir trikotažų kolekciją: tu turi dėvėti tai, kas daro tu jaustis seksualiai, įsitikinęs ir stiprus.

 

Visą aukščiau esantį vaizdo įrašą galite peržiūrėti ir toliau slinkti, kad pirmą kartą pažvelgtumėte į agento “Provocateur” naujo rudens kolekciją per prekės ženklo kampanijos vaizdus.