Aerie paleidžia vyrų apatinius drabužius su kūno pozityvios #AerieMan kampanija

Akimirka: “Manau, kad neįtikėtinai įgaliota sužinoti, kad mano trūkumai bus įtraukti”, – sako Dougas, pasirodęs “American Eagle” “Aerie” apatinio trikotažo reklaminėje kampanijoje, kuria populiari ir teigiama kūno pritarimo žinia vyrams. Dougas tai sako, atmindamas jus, lenkdamas, atsargiai atremdamas kamerą.

Jo santraukose sakoma “FLEXY”.

Atsiprašau, tai pasakyk, Dougas, bet turėjau pasitraukti. Bent jau aš padariau pirmą “#AerieMan” kampanijos peržiūrą, kurioje apatiniai drabužiai pristatomi keturi “tikri vyrai”, jie verčiasi joga, naudojami “selfie stick”, kad užfiksuotų galą (arba “belfie”). Tikslinga teigti, kad vienas iš jų, Mattas, atitinka modelio pramonės standartus vyro idealui, tačiau du iš jų mažiau tikisi apibūdinti jų fizinius požymius kaip šešių paketų, nes jie turi naudoti žodį keksai, o ketvirtasis atrodo, kad užmuštas akmenimis. Sunku ne juoktis, o tam tikru momentu atsikratyti, o tai pabrėžia tai, kad vyrai taip pat jautrūs kūno šmeižto problemoms. Ir kuo daugiau aš žiūrėjau, turėjau grožėtis Dago pasitikėjimu.

Taigi leiskite man pajusti šį momentą, kad oficialiai atsiprašytų Dago, o tuo tarpu aš tuo, Mitchellui Slaggertas, kuris pasirodė naujose “Calvin Klein” apatinių reklamų ir kurių aš be nieko gėriau West Side Highway vakar, kai išlaikiau jį važiuojant dviračiu. Atsiprašome!

AEO Ad
Mandagumas

The

Nors “Aerie” naujos kampanijos tonas tam tikru mastu parodo savo rimtesnę kūrybos priėmimo idėją visoje “American Eagle” kompanijoje (akivaizdžiai priešingai nei daugelio jos konkurentų istoriškai seksualinė prigimtis), jos teiginys yra gana veiksmingas: ” tikra tu seksuali. ” Aš nesu įsitikinęs, kad tą patį galima pasakyti ir apie apatinius drabužius, kurie apima ir kanapių spaudinius bei atogrąžų spalvas, be minėtų “FLEXY” stilius, bet priklausomai nuo situacijos, galbūt jie taip pat išprovokuoja šypseną ar du.

SUSIJĘS: Emma Robertsas žvaigždes “Aerie” nepakitusiame kampanijoje

Kodėl tai Wow: Būkime tikri. Nepakeistų vyrų atvaizdų pristatymas jų gamtos šlovėje nėra beveik toks revoliucingas, kaip reklamdaviai ir mados žurnalai, kurie atsisakė skaitmeninės fotografijos manipuliavimo pernelyg didelio masto, kuris buvo labiau nusiteikęs moterų atstovavimui. Vis dėlto “American Eagle” per pastaruosius dvejus metus buvo lyderis šiuo klausimu, nes paskelbė, kad nebebus retušavimo modelių jokioje savo kampanijoje.

Ir nors yra daugybė kitų kampanijų, kurios per pastaruosius metus puikiai išplėtė moterų grožio standartus, vyrai taip pat gali paguosti tuo, kad praėjusią savaitę IMG, modelių agentūrų galia, paskelbė apie savo pirmąjį skyrių didesniam vaikinai vadinami Brawn. Ir jie netgi taiko tokį baimingą terminą-plius dydį – vaikams.

Sužinokite daugiau: Susipažinkite su Devon, Doug, Kelvin, ir Matt, nes jie susipažįsta su pagrindiniais šios vaizdo įrašų teaseriais #AerieMan kampanijoje (žemiau) Ir norint atnaujinti diskusijas dėl plataus dydžio nomenklatūros, pažvelk į šį straipsnį.