Aš nusipirkau šiuos “Vintage Gucci Jeans” už 28 dolerius. Štai ką jie tikrai verta ir kur juos galima įsigyti

Tai tokia akimirka, kai jūs tikitės, kai lankotės parduotuvėje, kurioje naudojama ne mieste. Buvo naršyti “Big Red Barn Antikvariatas” laikrodžius Vestminsteryje, VT. Kai aš atėjau akis į akį su nesugadinta pėdsakų džinsu “Gucci” džinsais, arkliu ir odos kišenės detalių visiškai nepažeista. Kaina: 35 USD

Aš nežinau, kodėl žmogaus širdies lenktynės susidūrė su tikrai įspūdingu sandoriu, bet ten jis nuėjo. Ar turėčiau ką nors pasakyti ar tiesiog mokėti ir būti mano kelyje? Mano dydis 2 mano manymu, kelnės netinka man. Bet tai nebuvo svarbu.

Aš atnešė juos į skaitiklį kartu su dviem $ 5 pagalvėlėmis, kurias sukūrė tekstilės dizaineris Patrick Frey (dar vienas netikėtas radinys). “Džinsai yra 20 proc.”, – sakė ji. “Dėkojame už jų paėmimą. Jie buvo čia visam laikui.”

Ar ji tikrai labai padėkojo man? Aš jaustis šiek tiek purvinas, bet gerai, tikrai psichiškai. Jums nereikėjo būti mados archyvaristo, kad galėtumėte atspėti, kad džinsai buvo verti daug daugiau, nei nesuprantamas 28 USD, kurį aš sumokėjau. Bet kiek kainuoja? Aš nusprendžiau išsiaiškinti.

Gucci Thrift Pants - Embed -3
Mandagumas

1stdibs
Mano pirmasis sustojimas buvo žinomas pasaulinis rinkinys puikus dalykų, kurie apima didelį Gucci atranką. Vertintojai buvo įspūdingi. “Manau, kad jūs gana rasti,” sakė Cristina Miller, SVP santykių tarp pardavėjų. “Šie džinsai yra ypatingi ir unikalūs, jie yra kietas radinys, jie yra tokioje puikią būklę ir šiuo metu jau yra tendencija. Jie atrodo kaip nuo devintojo dešimtmečio, tačiau, jei jie būtų nauji, jie gali būti apie 1000 dolerių šiandien “.
Jos kolegė Elizabeth Stark, paskyros valdytojas, nurodė, kad šios poros kelnių vertė yra jų svarba. “Dabar mes žinome, kad Gucci yra labai karšta, nes Alessandro Michele atėjo ir atnešė dvigubą Gs. Mes taip pat žiūrime į retenybę, be to, kas yra kūrinio dizainas, ir kaip gerai jis tinka dabartiniams stiliams. Mums patinka vintage, bet jis veikia tik gerai, jei jis veikia žmonių gyvenime. Tai yra puiki būklė, jei esate 30 ar 40 metų. “
Citata: $ 500 ir daugiau

Gucci Thrift Pants - Embed -1
Mandagumas

Nekilnojamasis realus
Toliau buvo “The RealReal”, prabangos prekių siuntimo mažmenininkas, kuris taip pat atrodo, kad “InStyle” redaktorių kaltumas yra vienas iš didžiausių. “Gucci yra viena iš labiausiai paplitusių dizainerių antrinėje rinkoje dabar, tiek dabartinių, tiek senovinių kūrinių”, – sakė jų vertintojas. “Labai paplūdimio ir plataus kojos siluetas taip pat yra labai populiarios. Su parašų arklio detalėmis, kurias paprastai matome tik ant rankinių ir aksesuarų, jie turėtų didelę antrinę rinkos vertę.”
Citata: apie 475 $

Gucci Jeans Cameron Silver 1 - Embed
Lucia Urbanic

Dešimtmečiai.
“Cameron Silver” Los Andželo senovinė parduotuvė yra sinonimas su įžymybių senoviniu stiliumi, o tai reiškia, kad ten daug parduotuvių, įskaitant žmones, kurie gali tilpti į šiuos džinsus. Sidabras taip pat buvo mano rasti: “Pagalvokite apie moteris, kurios 1970-aisiais pirko” Gucci “gatavą drabužiai”, – sakė jis. “” Gucci “buvo itališko” Jet-set “prekės ženklas, o jo įsigijimas buvo tik keletas parduotuvių. Pirmasis jų turėjimas buvo prieinamas daugeliui žmonių. Neturėjo e-komercijos – ir nebuvo milijonų porų Šie džinsai taip pat. Galbūt ji nupirko juos “Romeo Gucci” parduotuvėje, galvodama, kad ji norėtų juos nugabenti namo, bet ji niekada nepadarė “.
Citata: apie 650 $

Gucci Jeans Cameron Silver 2 - Embed
Lucia Urbanic

Atgal istorija
Pasikalbėję su “Silver”, turėjau grįžti į parduotuvę ir sužinoti, iš kur jie atvyko. Ar “Vermontas” buvo slaptas orlaivių rinkėjų anklavas? Tiesiog … gal. Savininkas DeAnna Robles, kuris prieš 12 metų nusipirko parduotuvę, man pasakė, kad ji pasiėmė džinsus į bažnyčios parduotuvių parduotuvę, tačiau negalėjo prisiminti, kuri iš jų. “Tai buvo 10 USD už visus drabužius, kuriuos galėčiau sumontuoti maiše”, – sakė ji. “Aš iš karto atpažįstu vardą, bet aš nesu gerai su kompiuteriu, todėl nieko neatrodiau. Kai aš į ją sumokėjau, aš supratau, kad tai buvo 10 dol. Krepšys, taigi jei aš turiu 35 dolerius už vieną porą kelnės buvo gana gera “.

Aš pasakiau jai apie tai, ko kelnės įvertino. “Aš niekada nebūčiau to atspėjęs, bet tai nuostabu”, – sakė ji.

Kur juos galima nusipirkti
Taigi, susijęs su Roble, man atrodo pernelyg kietas, taigi kodėl gi neapsimokėti, kad padėtų kažkam kitam? Taip atsitiko, “eBay” surinko pinigus už pagalbos uraganui “Direct Relief”, labiausiai vertinto labdaros organizacijoje. Taigi, jei jus domina šie “Gucci” džinsai, galite juos nusipirkti čia. Jie oficialiai įtraukiami į “eBay” “Fashion Editor” mėgstamas vietas, o dizainerių prekės, parduodamos aukcione, susiduria su uraganų išieškojimu. Jei gausite džinsus, tiesiog būtinai pažymėkite mus (“@instyle on Twitter” ir “@instylemagazine” “Instagram”), kad galėtume pamatyti jus jūsų retro Gucci spindesyje.