9 mados pamokos, įrodančios Jennifer’o Lawrence’o stilius, yra tokie pat priklausomi kaip ir jos žavesys

Dim the Shine
“Splash” naujienos

Andrea Cheng

Kovo 21 d., 2016 m. @ 15:30

Negalima paneigti, kad Jennifer’as Lawrence yra pilnas bombas ant raudono kilimo (tai atrodo “Oskarai”, taip gerai), bet tai yra jos “be manžetės” raišteliai, juokingi vienkartiniai įklotai ir milžiniško elgesio, kuris laimėjo milijonų širdis, ir kodėl ten yra nedidelis viskas, kas mums slapta nori būti jos BFF. Nepaisant ekrano ir nuo kilimo, JLaw asmeninis stilius yra toks pat atsinaujinantis, kaip ir tikrosios merginos požiūris, gerai, viskas.

Kai ji paliekama savo paties prietaisams, “Lawrence” labiau mėgsta elegantiškus vyriškos motinos drabužius įkūnijusius daiktus, kad sukluptų ir racionalizuotų klasiką madingiems daiktams. Nepaisant to, kas taip dažnai, ji pagimdė pūslelį arba groja su spauda ar papuošimais. Ir kai ji jaučiasi tikrai atsitiktinai, komfortas yra tėvai ir džinsai (taip, žvaigždės yra taip pat kaip mes).

Mes apklausėme savo gatvės stilių ir suapvalinome devynias pamokas, kurias galime išvysti nuo žemai lygios mados. Iš dvejopo džinsinio audinio į įžeminimo skanėstų suknelių, čia yra viskas, ko jums reikia žinoti apie JLaw stilių.

SUSIJĘS: 10 mados pamokų, kuriuos išmokome iš Selenos Gomezo stiliaus atgimimo