8 šokių teniso krepšiai, kuriuos galite nusiprausti teismuose

Tenisas Sneakers - LEAD
Christian Vierig / Getty

Andrea Cheng

2016 m. Birželio 27 d., 12:45 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Prisimink, kada dizaineris Phoebe Philo paėmė savo lanką Adidas Stan Smith sportbačiuose savo Celine rudens / žiemos 2011 šou? Kas žinojo, kad šis pagrindinis mados istorijos momentas pradėjo tokį gražuolį, kad jis vis dar vyktų stiprus penkerius metus?! Šio Stan’o Smito manija neleidžia mirti, nes beveik kiekviena gatvės stiliaus žvaigždė sportuoja porą vienoje ar kitoje vietoje. 

Skirtas minimalistiniu baltu kūnu (paprastos perforacijos eilutės vietoj juostų), Stan Smitho užuomina ant liežuvio ir teniso žalia traukimo juosta, pirštinė pirmą kartą buvo sukurta 1971 m. Teismams kaip Adidas tvirtinimas teniso žaidėjas pats Stanas Smithas. Dabar jo palikimas gyvena kaip “It” batų dėvėti su viskuo, nuo nešiojamojo stiliaus baltos ar džinsinės spalvos uniformos arba mygtuko nusileidimo marškinėlius gatvės šiuoliams (pažiūrėkite aukščiau). 

Taigi, garbei “Wimbledon” (kuris prasideda nuo šiandien iki liepos 10 d.) Ir jos žinoma griežto viskio balto drabužių kodo, mes suapvalinome aštuonis iš mūsų mėgstamiausių baltos visų žvaigždžių teniso sportinių batelių, įskaitant vieną labai populiarią porą iš Stan Smiths, kurie yra pakankamai elegantiški, kad nusimestų teismai.