8 megztiniai mados redaktoriai yra apsėstas (ir iš tikrųjų dėvėti dirbti)

Mėgstamiausia Sweatshirts
Raymondo salė / “Getty Images”
Alexis Bennett
(Turgus)

ir Alexis Parente
(Tekstas)

Vas 09, 2018 m. @ 15:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Balti marškiniai, juodi kelnaitės, smaili pirštų siurbliai. Niekas netikė tradicinės drabužių spintos, kurias galite dėvėti vėl ir vėl. Jūs tikriausiai jau užsidėjote ant privalomų daiktų, bet galbūt praleidote vieną dalyką: marškinėliai. Ne, ne, kad iš koledžo nulaužė megztinį. Mes galvojame daugiau apie atletiškumo įkvėptus kūrinius, kuriuos dėvi mūsų mėgstamiausi stiliaus žvaigždės.

Žinoma, jūs galite mesti vieną su sweat pants, bet sweatshirts yra universalus pakankamai dėvėti prie biuro. Gerai gerai, galbūt ne tiems, kurie dirba tradicinėje verslo aplinkoje. Tačiau, jei turite šiek tiek daugiau galimybių žaisti su savo stiliumi (ar kasdieniais penktadieniais), stilingas trikotažas atrodo labai šiuolaikiškai suporuotas su šiuo pieštuku. Galimybės yra begalinės, tačiau apačioje rasite 8 mėgstamiausius trumpiklius.

VIDEO: Moneta: tai, kas daro džinsus brangus?