8 “Cutest” paplūdimio dangteliai, kuriuos ketinama įsigyti šią vasarą

Vasara Cover up - Lead 2016
Mandagumas

Caroline Vazzana

06.06.2016 @ 16:30

Dabar, kai atminimo diena yra savaitgalis, 2016 m. Vasara vyksta neoficialiai. Mums patinka pirkti mūsų vasaros pagrindus, nesvarbu, ar tai kvirtingi bikini, dideli akiniai nuo saulės ar raišteliniai sandalai, bet yra vienas daiktas, kurį dažnai pamiršame ruošdamiesi jūros pabėgimui. Padengimas.

Šį sezoną eidami į paplūdimį, išjunkite savo uniformą iš blah marškinėlių ir džinsinio šorto už žaismingą padengimą arba du. Nepaisant šių vienkartinių stebuklų, kurie yra labai lengva išmesti per savo maudymosi kostiumėlį, jie taip pat yra tokie, todėl universalūs. Dėvėkite juos savo šlepetėmis ir plataus krašto šiaudų skrybėlę smėlio dieną arba suporuokite juos su pom-pom šventuosais strappy sandalais ir spalvinga sankaba, kad vakaras su draugais greta esančios kabinos.

Nepamirškite, kad važiuodami į savaitgalio kelionę ar savaitę trukusį pabėgimą, jūsų supakuojamiems gabaliams reikia dvigubo muito, o vėsioje uždangoje tai gali įvykti. Ateityje mes suapvalinome geriausius stiliaus pasirinkimus, kad galėtume nusipirkti dabar, kad kitą kartą paliesdami paplūdimį neužmirštumėte šios drabužių spintos. Nuo neoninių juostų iki bohemiško nėrimo stilių, šie “užsegimai” nustatys jūsų geriausiai apsirengusią sąrašo būseną kitoje tolimų ekskursijų metu.