7 “Cool-Girl” būdai, kaip sustiprinti savo gana gėlių suknelę

Puikus Pairings - Lead
Mandagumas

Andrea Cheng

2016 m. Gegužės 12 d., 13:45

Šiuo metu gėlių suknelė pavasariui gali jaustis tokia kvaila ir padaryta-Pajaus su juo kažkas kaip netikėta, kaip pora pynimo pėsčiųjų įkvėpė batai (arba kai kuriais atvejais, faktinės pėsčiųjų batus), tai yra. Mūsų mūza? “Selena Gomez”, esanti “Louis Vuitton”, 2016 m. Metiniame pastate, kur baisių batų pora puikiai kompensavo gražią atspausdintą suknelę.

Ir taip pat, mūsų batai yra iš sandėlio, o mūsų sandalai yra budėjimo režime. Skirtingai nuo kitų mados porų, kurios turi tą pačią estetinę (žibintuvėlį ir sagą, baltuosius kelius ir džinsus ir pan.), Šis gėlių vaikščiojimo bateliai yra ne tik stebina, bet ir per sezonus – sodo vakarėlių gėlių žydi per visą pavasario kolekcijas, o kovos ir vaikščiojimo batai užtempiami 2016 m. kritimo palei “Valentino”, “Louis Vuitton”, “Prada” ir “Tod’s”. Kartu Annie Oakley susitinka su Daria (su galbūt šiek tiek Reese Witherspoon, kaip Cheryl įstrigo Laukinis). 

Batų kietumas sukietina delikatesą ir brangakmenius iš dyzelinių gėlių ir saldžiųjų pastelių. Galutinis rezultatas? Išvaizda, kuri yra nuostabiai tvirta, tačiau be galo gražus – išvaizda, kuri gali įtikinti žmones, kad galite išmėginti kalną ar pakelti PCT, nėra problemų. Apibendrinkite kombinaciją su septyniais gėlių puošmenų ir pėsčiųjų batų poromis žemiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 + = 34