6 Nauji būdai dėvėti gėlių, kurie nieko daryti su jūsų suknele

Gėlių Shoes Lead
Mandagumas

Caroline Vazzana

Birželio 22 d., 2016 m. @ 7 val

Tiek, kiek mums patinka gera gėlių spausdinimo suknelė ar sijonas, modelis gali jausti perpildytą kartą aukšto vasaros hitai. Kai atvyksta šiltesnis oras, manoma, kad visur, kur mes paversime ką nors, yra apdengtas šiuo patikimu spausdintuvu. Nors tai yra šiuolaikinės klasikinės (kaip juostos ir pledai), mes esame pasirengę naujai ir netikėtai vilkėti savo mėgstamus botanikos dizainus.

Užuot užsidirbti tą pačią gėlių suknelę, kurią dėvėjote per sezoną po sezono, kodėl gi nepasirinkti ryškių spalvotų aksesuarų? Šie žaismingi apdailos elementai daro spaudą jaustis nauja ir šviežia. Jei paprašyk mus, nėra geresnio būdo apversti šią pasenusią tendenciją ant galvos, o ne su drąsiu, šiek tiek kičiška (geru būdu!) Gėlių spausdinimo bagažu.

Kai perkate gėlių spausdintus batus, svarbu ieškoti tų, kurių šiek tiek kažkas papildo, kad padidintų išvaizdą. Laikykis nuotaikingų atspaudų (dar vadinamųjų vestuvių vestuvių), kurie turi brocade panašų tekstūrą, kad būtų pridėta sudėtinga krašto. Suknelė šiek tiek juodos suknelės su išspausdintais siurbliais arba pabandykite gėlių sportinę avalynę, kad galėtumėte pora su savo mėgstamiausiu baltuoju keliu ir džinsinio šortu. Tiems, kurie siekia labai madingo, gėlių plokščios formos sandalai ar mulai turėtų padaryti apgauti. Žemiau apsipirkite šešis gėlių batus, kurie padės jums pamiršti, kad kada nors jaučiate, kad gėlių gėlės gali būti nuobodu.