5 “Fall Family” nuotraukų komplekto idėjos, įkvėpti žvaigždžių

Anwar Hadid, Gigi Hadid, Yolanda Hadid and Bella Hadid
Manny Carabel / “Getty Images”

Alexis Bennett

Spalio 11 d., 2017 m. @ 5:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Suplanuokite savo sugrįžimo šeimos fotografavimo komplektus gali būti sunkiau, nei priversti visus susitarti dėl vakarienės. Žinoma, jūs visi norėtumėte atrodyti geriausiai (čia yra “Facebook” mėgėjai, žmonės). Bet tuo pačiu metu nenorite, kad šios nuotraukos galiausiai taptų nepatogios atminties.

Na, todėl mes visada tikimės įkvėpimo mėgstamų garsenybių. Jei turite madingų šeimų, pažvelkite į Hadidus, kad sukurtumėte elegantiškas aprangos idėjas. Jei jūsų įgula nori daugiau liestis tradicine pusėn, princas William ir Kate Middleton klanas padės jums suprasti idėjas.

VIDEO: 5 nebrangios rudens veiklos

 

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte suknelė ar laikyti dalykus atsitiktinai, yra tiek daug įžymių šeimų, kad ieškotų idėjų. Pirmyn, patikrinkite kai kuriuos iš mūsų mėgstamiausių žvaigždžių stilių patarimų, kad įkvėptumėte savo sugrįžtančių šeimos nuotraukų komplektus.