411 “Vintage Swimsuits”, įkvėptas Kim K’s “Dior Bikini”

TK
“Splash” naujienos

Alexis Parente

Gegužės 3 d. 2017 m. @ 15:15

Kim Kardashianas derliaus “Dior” maudymosi kostiumėlį nustebino pasaulį ir privertė mus visus paklausti idėjos pirkti senovinius maudymosi kostiumus. Mes manėme, kas galėtų geriau atsakyti į visus mūsų klausimus apie maudymosi kostiumus, tada generalinis direktorius, kuris eina aplink aplink, Sethas Weisseris. Setas suteikia mums 411 visais atžvilgiais senovinį plaukimą!

VIDEO: tai nėra gręžtuvas: “Kylie Cosmetics” bendradarbiauja su Kim

 

“Vintage dizainerio maudymosi yra labai tendencija dabar ir yra keletas svarbių dalykų ieškoti, kai pirkti vieną. Nesvarbu, ką dizaineris, išnagrinėti maudymosi kostiumėlį susiuvimo, etiketės ir audinio. Niekada pirkti nieko blukimas ar prastos kokybės siūlių. Tikras būdas patikrinti, ar laikomasi kriterijų, yra įsigyti iš patikimo šaltinio, pvz., “What’s Going Around Around”. Mūsų derliaus Chanel, Dior, Gianfranco Ferré ir kitų dizainerių maudymosi kostiumėlių galima rasti bet kurioje mūsų parduotuvėje šalyje. ” – Seth Weisser, “The Goes Around” generalinis direktorius

Gaukite savo užpildo senovinių maudymosi kostiumėlių įkvėpimą žemiau ir nusipirkite šiuos stilius parduotuvėje “Kas eina aplink aplink” Niujorke.