3 Netikėti garsenybių įkvėpti būdai, kaip stilius baltą kelią

Balta tee ir džinsų pora yra puikus poravimas dėl daugelio priežasčių – tai yra ir patogus, ir patogus, tai lengva uniforma, kuri yra plačiai priimta, netgi tarp įžymybių rinkinio, ir tai yra kombinacija, jungianti du iš labiausiai nesenstančių kūrinių mada. Populiarus taip, bet tai taip pat yra baisiai nuspėjama. Norėdami išeiti iš baltojo trasos, mes kreipėmės į tris žvaigždes, kurios kaskart demonstruoja savo stilistinę “know-how”: Kendall Jenner, Kristen Stewart ir Rosie Huntington-Whiteley.

Kai pateikiama paprasta baltoji tee, kiekviena garsenybė supjaustyta, kad atitiktų jos asmeninį stilių. Rezultatas? Trys labai skirtingi, netikėti atrodo, kad viršija standartinę baltos spalvos tešlos ir džinsų uniformą. Nuo Jenner’s It-girl sluoksnių (pagal apatinį trikotažą!) Iki Stewart’s Ladies Punk krašto (su tweed pieštuku sijonas!) Iki Huntington-Whiteley gatvės šiuolaikiškos poros (liemenė!), Mes sugriauti kiekvieną išvaizdą ir pirko kiekvieną gabalas, taigi jūs galite pavogti aprangą sau. 

SUSIJĘS: Kaip patekti rankas į apatinį trikotažą. Visos žvaigždės yra apsėstos

1. Kendall Jenner

Balta Tee Styling 1
GVK / Bauer-Griffin / GC vaizdai; Mandagumas (5)

“Coachella” modelis nešioti savo juodų nėrinių briletą per naktį, todėl tai atrodė be galo konservatyvesnis (ir tikrai labiau prieinamas). Pasiimkite Jennerio drąsos stilius ir pasukite savo apatinį trikotažą į viršutinį drabužių sluoksniavimą per kūdikio tėvą ir apdaila su tendencijų gabalėlių klestėjimu, pvz., Nugriaudami drebėję džinsai ir blokiniai kulniukai.

Parduokite išvaizdą: Sekmadienis kažkur saulės akiniai, 290 dolerių; sundaysomewhere.com. Aerie tee, 20 $; ae.com. Anine Bing braletė, 99 Lt; aninebing.com. Amo jeans, $ 265; farfetch.com. “Marc Jacobs” siurbliai, 360 dolerių; zappos.com.

2. Kristen Stewart

Balta Tee Styling 3
Getty; Mandagumas (5)

Nenuostabu, kad Kanuose Kanadoje KStew pasivaikščiojo itin romantišką išvaizdą, tačiau ji padarė tai nepakenkiant savo pankroko krašto uncijos. Ji apsirengė apkarpytu teesiu su dramblio kaulo tweed “Chanel” pieštuku (čia galima pasimokyti apie “balta-balto” akmenį) ir sustiprino ją grandinėmis ir išspausdintais siurbliais.

Parduokite išvaizdą: Mango tee, 10 USD (iš pradžių 20 USD); mango.com. “Reiss” pieštukų sijonas, 220 dolerių; Reiss.com. Rue Gembon sidabro grandinės karoliai, 68 doleriai; ruegembon.com. Luv AJ lariat karoliai, 98 $; luvaj.com. Paulius Andrew siurbliai, 372 $ (iš pradžių 795 $); saksfifthavenue.com.

3. Rosie Huntington-Whiteley

Balta Tee Styling 2
Splash News; Mandagumas (6)

Šis modelis ištobulino savo neveikiančią išvaizdą T. Ir tai reiškia, kad čia labiausiai tikra prasme. Ji pirmą kartą sukūrė savo baltąjį arbatą su atsitiktine pora, tarsi nelaimingomis odelėmis ir 70-iesiais įkvėptais priedais, bet tada pakėlė ją traškančia ašutine liemene.

Parduokite išvaizdą: “Oliver Peoples” akiniai nuo saulės, 450 dolerių; neimanmarcus.com. J. Crew tee, 25 USD (iš pradžių 30 USD); jcrew.com. Zara liemenė, 70 $; zara.com. Rutuliniai džinsai, 150 USD (iš pradžių 300 USD); net-a-porter.com. “Zara” krepšys, 100 USD; zara.com. Mansur Gavriel mulai, 545 dol.; mansurgavriel.com.