20 drabužių, kurie įrodo, kad galite dėvėti su viskuo

Konversas Look - Lead 2016
Vanni Bassetti / Getty

Taylor Davies

07.07.2016 @ 14:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

2017 m. Sneaker, kurį dabar vadiname “Converse Chuck Taylor All Star”, sukurs 100 metų. Trumpa istorijos pamoka: Chuck Taylor buvo tikrasis asmuo – krepšinio žaidėjas, kuris taip pat buvo “Converse” pardavėjas. 1921 m. Jis prisijungė prie sponsoriaus komandos “The Converse All Stars” … ir jūs galite užpildyti likusią dalį. Iki 1960-ųjų Chuck Taylorą dėvėjo beveik kiekvienas profesionalus ir kolegijos krepšinio žaidėjas.

Sukūrus sneaker technologijas ir dizainą, Converse Chuck Taylor All Star perėjo į kūrybinės subkultūros pageidaujamą laisvalaikio avalynę, ypač menininkus ir muzikantus. Visi, nuo Elviso iki Kurt Cobaino, dėvėjo šiuos sportbačius, daugiau ar mažiau užtikrinant jų ženklišką būsimųjų kartų statusą.

ŽIŪRĖTI: 3 būdai, kaip dėvėti baltuosius kelnes

 

“Converse Chuck Taylors”, atrodo, papildo kiekvieną asmeninio stiliaus kelią nuo punk į prep. Ryškios baltos drobės versija liko labiausiai paplitusi tiek žemo, tiek aukščiausio lygio siluetuose, tačiau šiandien galite juos rasti spalvų ir gaminių vaivorykštėje..

Visuotinis tokių sėdmenų patrauklumas ypač akivaizdus “Fashion Week” renginiuose iš Niujorko į Paryžių, kuriuose visi redaktoriai, pirkėjai ir tinklaraštininkai gali matyti savo ypatingą sukrėtimą šiuose kietuose spuogų. Norėdami įrodyti, kaip jie yra įvairialypūs, mes suapvalinome 20 skirtingų komplektų, kad pademonstruotume, kad tikrai galite dėvėti savo “Converse Chuck Taylors” beveik viską.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 39