20 dolerių maudymosi kostiumėlį su daugiau nei 1000 atsiliepimų “Amazon”

Apsipirkimas maudymosi kostiumėliais gali būti toks vargo. Aš turiu galvoje, kas nori vaikščioti aplink kambarius su svetimais bando mažyčių bikini? O internetas gali būti taip pat sudėtingas (“hehem”, laivybos mokesčiai ir grąžinimo politika). Tačiau yra vienas iš interneto aspektų, dėl kurių daug lengviau rasti geriausią maudymosi kostiumėlį: peržiūros skyrių. Pirkėjai neatsilaiko, atskleidžia gerą, blogą ir negražią. Atrodo, kad “Amazon” vartotojai ypač verkia savo pirkinių.

Pvz., Yra vienas maudymosi kostiumėlį, kurį visi kalba. Įspėjimas, tai nėra drovus. “Esonlar” dviejų dalių skaičius turi viršutinį kaklelio mazgą, o apačioje iš tiesų yra sruogos siluetas. Ne itin plona pjūvis, paliekantis kiekvieną dugno apačią, bet platesnė audinio juosta, kuri yra seksuali ir apima tik tinkamas sritis.

Ir jūs galite pasakyti skaityti visas teigiamas atsiliepimus (ir slinkti per klientų nuotraukas), kad ji iš tikrųjų atrodo gerai moterims su įvairių kūno formų įvairovė. “Garbingai aš buvau nustebęs, kad šis kostiumas yra didžioji mergaitė su dideliu krūtinės ląsta ir pilvu”, – sakė vienas pirkėjas. “Bet aš negalėjau atsispirti kainai, todėl užsisakiau viską. Aš maždaug 240 svarų ir 40 mylių dydžio liemenėlė, todėl žinau, kad tai didelė rizika. Aš užsisakiau didžiausią XL dydį, ir aš buvau labai nustebęs, kai jis atvyko.Tai atrodė malonus mažai, bet, kai jį įdėjau, jis buvo labai gerai išsiveržęs, o audinys buvo pakankamai tvirtas, kad atrodė, kad viskas viską išlaiko gana gražiai. “

Nors dar vienas fanas parašė: “Labai sunku pasirinkti maudymosi kostiumėlį mano kūno formos dugno, mažo viršaus. Aš užsisakiau dydį XL ir puikiai tinka, spaudžia ritinius, formuoja kūną”.

VIDEO: mes bandėme dėvėti maudymosi kostiumą dirbti

 

Kitose puikiose naujienos: populiarus stilius taip pat yra su nuostabiu kainų žyma. Atsižvelgiant į pasirinktą spalvą ir dydį, maudymosi kostiumėlio kaina jums gali kainuoti tik 5 dolerius ir maksimalų 60 dolerių. Tačiau dauguma stilių yra apie 20 dolerių. Tai mažesnis už tą išgalvotą naujojo kūno bronzerį, kurį galvojau išbandyti.