17 geriausių “Celebrity gatvės stiliaus” nuotraukos iš Kanų kino festivalio

052016-cannes-street-style-lead.jpg
INFphoto.com (2)

Andrea Cheng

2016 m. Gegužės 23 d., 13.00 val

Visi, kas kada nors prisimena apie Kanų kino festivalį (išskyrus filmus, obvi), yra nuostabus “glam” žvaigždės dygliuotas neeilinio dizaino kūrinių paradas ant raudono kilimo. Ir kaip patraukli, kaip ir tai, mes mėgstame ir Kanų mados apatinę pusę – Prancūzijos Rivjero stilių, kuris vienu metu jungiasi su jūrine įkvėptimi ir senaisiais 70-iais žanrais (pagalvokite: Brigitte Bardot atostogos jos Bretono dryžuotame teise į pietus nuo Prancūzijos). 

Tarp fotokalnių, raudonų kilimų premjerų, didelės talpos vakarienių ir kitų privalomų pasirodymų, šios žvaigždės išvedė madą. Žaidimas su jūreiviu imasi savo nešiojamojo stiliaus uniformų, kruizuodami prie Cote d’Azur. Tai reiškia, kad juodos asamblėjos ir sunkios, apsunkinančios sluoksniai, užfiksuojamos užpakalinėmis rankomis, la marinière juostelėmis, saulės spindinčiais baltais ir dramblio kaulo atspalviais bei atsipalaidavę siluetai. 

Karlie Kloss, be abejo, suteikė jai savo “supermodel” nugarą su raudonai ir baltos dryžuotu apvalkalu ir atitinkančia midi sijonu, kurią išmėgino apdaila su poliruotu grandininiu dirželiu ir šalutiniais baltais butais. Très elegantiškas. Tuo tarpu Amalas Clooney išlaikė savo nepriekaištingą rafinuotumą, linksmindamas su žaismingu kaleidoskopiniu Valentino numeriu vaivorykštėje. Tačiau tai buvo jos įstrižainis Džordžas, kuris iš tikrųjų ėmėsi netinkamo požiūrio, papildydamas “tee” (firminį stilių reklamuojant savo “tekila” kompaniją) ir atsipalaidavusius džinsus su odine striuke.

Ir jie nėra vieninteliai – pažiūrėkite į visas žvaigždes, kurios viršijo mūsų geriausiai apsirengusią gatvės stiliaus sąrašą per 69-ąjį kasmetį Kanų kino festivalį.