15 Vyriški drabužiai Priedai, kurių nenorite dalintis

Vyrai's Accessories - LEAD
Bettmann Archyvas

Alison Syrett Cleary (Tekstas) ir Sam Broekema (Market)

Rugpjūčio 29, 2016 m. @ 18:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nors vyriški drabužiai moterims yra nuolatos laimi derinys, vyriški drabužiai on moterys yra daug mažiau patikimos. Apsvarstykite paskutinį kartą, kai jūs gana pažodžiui “pasiskolinote iš berniukų:” Ar šis boxy sporto marškiniai puikiai tinka kaip didžiulis žindukas? Ar galėtum tikrai diržą milžinišką Oxfordą, kaip suknelę? Ar padarėte inseam, kuris praėjo per 6 colius per ilgai?

Jei vis dar labai kruopščiai nuleiskite savo galvą, ne, ne, o ne, ne, mes turime mažiau pavojingą būdą apsipirkti vaikino skyriaus (arba, žinote, ypač stilingo vyro draugo spinta): laikykitės priedų . Nesvarbu, ar tinka klausimai, bet tvirtai pritrenkia lengvą morkų kraštą, bet koks papuošalas, kuris iš pradžių buvo skirtas berniukui, užtikrina tvirtą požiūrį, kurį trokštate be jokių galimų nelaimių. Čia “InStyle” aksesuarų direktorius Sam Broekema (kuris pernelyg susipažinęs su madingomis merginomis, važiuojančiomis savo drabužių spinta) turi 15 puikių priedų iš jo parduotuvės pusės, kurią verta įsigyti sau.