11 dydžio inkliuziniai maudymosi kostiumėlių ženklai, kuriuos norite užsisakyti dabar

Įtraukta Swimwear
Nuotraukų iliustracija: brangioji kūryba. Nuotraukos: mandagumo

Alexis Bennett

2018 birželio 14 d. 13.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Labai liūdna galvoti, kad tiek daug didžiųjų prekės ženklų dar turi išplėsti savo maudymosi kostiumėlio dydžio aukas. Čia mes esame 2018 m. Maišydami per bikini ir vienkartinius stalviršius, pagamintus tik tam, kad atitiktų keletą figūrų, dažnai nerealu. Taip, potvynis keičiasi. Lėtai, bet, žinoma, vis daugiau mažmenininkų pradeda galvoti apie įtraukimą.

“Powerhouses” kaip “Target” ir J. Crew – užtikrina, kad jų dizainai būtų ne tik universalūs, bet ir 1x, 2x ir 3x variantai bei pratęstas liemenėlių dydis. Ir taip pat yra keli naujokai, kuriuos turite laikyti savo radarą. Bissy Swim pradeda rinktis maudymosi kostiumus, kurie yra nieko, bet nuobodu. Prekinis ženklas buvo įkurtas pagal modelį Sportas Iliustruotas modelis Allie Ayers ir jos linija yra skirta padėti moterims parodyti savo kreives, o ne paslėpti juos.

Jei esate, kaip ir daugelis iš mūsų, ir jums reikia daugiau dydžio galimybių, tada jums patiks mūsų apvalūs inclusive maudymosi kostiumai markių žemiau.

VIDEO: mes bandėme dėvėti maudymosi kostiumą dirbti