1000-asmens laukiančiųjų slapukų sąrašas yra gražesnės nei bet kada

Atitikimas Crop top and Leggings
Courtesy Bandier

Alexis Parente

15.08.1767 @ 18.45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Anksčiau šiais metais “BANDIER” pradėjo bendradarbiavimą “Ultracor” su penkiais spalvotais tinklais, kurio metu buvo sukurta “Ultracor” labiausiai geidžiamieji žvaigždės spygliuočiai. Šie petnešos turėjo “chirurginį” 1000 asmenų laukimo sąrašą, kol jie netgi pradėjo veikti – jie tada pradėjo pardavinėti du kartus. Taigi, jei jis nėra sugedęs … jūs pažįstate poilsį.

“BANDIER x Ultracor” yra dar kartą su nauju bendradarbiavimu “Summer Storm”. Kolekcija susideda iš 11 dalių, aptrauktų žaibo varžtų motyvais ir pasižymi striukėmis, sportiniais liemeniais, pasėlių viršūnes, striukes ir super karštu vagonu (taip, rimtai!)..

VIDEO: paprastas būdas išsiaiškinti, kai turite beveik visą laiką

Dėl šio bendradarbiavimo “BANDIER” ir “Ultracor” atkreipė dėmesį į drabužių tvirtumą. Norint optimizuoti komfortą ir našumą, legende dabar yra aukštesnė juosmens, storesnė juosmens juosta ir be centro siūlių (tarp mūsų: tai reiškia, kad jūs galite atsisveikinti su kupranugariu). Be to, kiekvienas “Ultracor” kojis pagamintas su patentuotais įmontuotais formos kostiumėliais, kuris pakelia užpakalį, įjungia šerdį ir plečiasi pilvą. Taip, tai beveik visi mūsų svajonių legingi.

Mandagumas

Peržiūrėkite ir įsigykite neseniai paleistą “Bandier x Ultracor Summer Storm” rinkinį, kuris maždaug nuo 98 iki 250 dolerių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6