10 stiliaus pamokų, norint išmokti iš “Cool Girl” Chloë Grace Moretz

Chloe Moretz Style Lead
Alberto E. Tamargo / Sipa JAV; Neilas Mockfordas / Alexas Huckle / GC vaizdai

Andrea Cheng

Gegužės 9 d., 2016 m. @ 13:00

Jau 19 metų Chloë Grace Moretzas suprato visą mados sceną. Ji ne tik atsitrenkia į ekraną (jūs galite prisiminti ją kaip Mindy Macready arba “Hit Girl”) Kietas ir Kick-Ass 2 ir tada kai kurių įsimintinų hitų, nes, pavyzdžiui, Tamsios vietos ir 5-asis bangas), bet ji taip pat žudo, kai kalbama apie jos neekraninį stilių. 

Ir mes ne vieninteliai, kurie griežtai griauna Moretzą. Jos vakarėlis Brooklynas Beckhamas (žinote, kad kiekvienos mėgstamiausios maitinimo poros Dovydo ir Viktorijos Beckhamo sūnus) taip pat turi jai (žr. Jų saldus Instagram momentus čia, čia ir čia). Kaip ir “Treneris” kūrybinis direktorius Stuart Vevers, kuris jį išleido 2016 m. “Coach” pavasario kampanijos metu, taip pat paėmė ją kaip “Mentą” galą 2016 m., Kurioje jis svajojo pritaikytą “Coach 1941” dizainą, kuris buvo ne mažesnis kaip įspūdingas.

Įdomu, koks Moretzo stilius yra tas, kad jis puoselėja tinkamą pusiausvyrą tarp išaugusio rafinuotumo ir jaunumo, meno, kuris reikalauja tam tikros praktinės patirties ir tobulumo. Ji jauna, bet jos išvaizda nėra per daug twee. Tai brandus, bet ne per daug konservatyvus. Po to, kai kruopščiai studijuosi jos stilius (kai ji yra tiek darbe, tiek ne darbo vietoje), čia yra 10 pamokų, kurias galime išmokti ir paimti.