Štai kaip Nail Adelės gražiausias manikiūras iš jos spaudos apžvalgos

Sveiki, Adele. Puiku vėl jus pamatyti iš kitos pusės. Praėjus keleriems metams nuo mūsų radijo bangų, Adele padarė savo pergalingą grąžą su vienu mūsų negaliu nustoti žaisti ir čia nenuostabu, ji pasirodė viesulo spaudos kelionėje, kurioje pasirodė “Hello”, vėlyvą vakarą po vakarinio šou. Žvaigždės manikiūras Kimmie Kyees, taip pat lakuojantis žinomus Katy Perry pirštus, atėjo kartu su vaikais sukurti du spalvingus nagų dailės modelius, kurie puikiai papildė drabužius, kuriuos ji dėvėjo Šeštadienio vakaras gyvai ir Tonight Show be pernelyg subalansuoto.

“Manau, kad Adelė tapo žinoma dėl ilgų nagų, ir jie yra didelė jos išvaizda”, – sako pro. “Ji dainuoja tokia aistra, kad dažnai naudoja savo rankas, kad išreikštų save, man patinka manikiūrėtoja!” Nepaisant to, kad veidrodinis vokalas gali būti aukštas, be pamokų ar 10, bent jau mums, bet jums nereikia daug mokyti, kad įvaldysite elegantiškus manikiūrus, kuriuos ji dėvi kiekvienam įvykiui. Laikykis skaitymo, kad tiksliai sužinotumėte, kaip Kyees sukūrė abu savo išvaizdą!

SUSIJĘS: Adele Visiškai laukia Šeštadienio vakaras gyvai

Mandagumas Red Carpet Manikiūras

“Mes sukūrėme spalvų pasirinkimus, remdamiesi suknelė, kurią dėvėjo Adelė, tada atrodė, kad ji papildo makiažo pigmentus, kurie naudojami grožio išvaizdai”, – sako Kyees, kuris pradėjo su dviem sluoksniais “Red Carpet Manicure Expresso Self Lacquer” ($ 8; redcarpetmanicure.com ), o po to – matinis viršutinis sluoksnis.

“Adele pasirinko tai, nes ji papildė tamsiai žalią užuominą, ir aš siūlau eiti su matiniu apdaila, kad viskas būtų nuosekli.” Nors lakas vis dar buvo šiek tiek lipnus, Kyees pridūrė, kad prancūziško OMBRE efekto patarimai prilygsta aukso blizgesiui, o apatiniai kraštai buvo užveržti Mink Coat šešėlių ($ 4; ulta.com). “Ji norėjo šiek tiek šiek tiek žemyn, ir tai suteikė nugaros galą šiek tiek spindesiu”, – priduria Kijesai.

SUSIJĘS: Žiūrėkite Adele ir Jimmy Fallon “Hello” su “Classroom Instruments”

Mandagumas Red Carpet Manikiūras

Kyees sujungė neigiamą erdvės tendenciją su ilgalaikiu gelio apdaila, kad Adele išvaizda Tonight Show vaidina Jimmy Fallon, dubliuojantis išvaizdą “puikus” Padėkos dienos vinis “. Ji pradėjo, taikydama mažesnes juostos juosteles V formos virš dalies nagai, kurią ji norėjo išlikti be poliruoto, tada sluoksniuotos ant Raudonojo kilimėlio manikiūro kilimo ir tūpimo tako striukės ($ 13; nordstrom.com) ir leido spalvą išgydyti po LED šviesos 45 sekundes. Kjės pakartojo techniką su antruoju sluoksniu, o po to, kai gelis buvo visiškai nustatytas, ji pašalino juostą, kad atskleistų veikiamą dalį.