Štai kaip atkurti Kate Winslet’s Flawless 2016 SAG Awards Bashes

Kaip vienas iš “Lancôme” ambasadorių, “Kate Winslet” raudonojo kilimo grožio žaidimas yra neprilygstamas, tai matyti iš jos praktiško požiūrio į didžiulius blakstieną ir rausvą odą 2016 m. SAG apdovanojimuose.

Visą apie blakstienų išvaizdą pasiekė garsenybės makiažo dailininkas Jillianas Dempsey, kuris išdidėjo “Lancôme” “Auda” [Paryžiaus “Multi-Pan Eyeshadow Palette” (69 JAV dolerių; lancome-usa.com) parodą iš neutralaus šešėlio atspalvio visoje “Winslet’s” dangteliai. Norėdami, kad aktorės akys tikrai pop, Dempsey lengvai padengė viršutinius dangčius su “Lancôme Artliner” Noir ($ 31; lancome-usa.com) ir savo apatinės krešulių linijos su Jillian Dempsey Rich Brown Eyeliner ($ 20; jilliandempsey.com). Tada pro “Lancôme Grandiôse” tušas taikė “Noir Mirifique” ($ 32; “lancome-usa.com”) iki žvaigždžių blakstienos. Toliau abi jos ir “Winslet” vėl nuvažiavo kraštus ir kampus, pridėdama dar tris kosmetikos kailio sluoksnius.

Kate Winslet Lancome - Embed
“Lancôme” dovana

SUSIJĘS: Kodėl Kate Winslet buvo Tikrai Pasipiktinęs jos auksiniais gaubliais

Kad sukurtų “Winslet” šviežią šviesą, Dempsey paruošė savo odą Lancôme Advanced Génifique jaunimo aktyvinimo koncentrato ($ 78; lancome-usa.com). Tada ji išlygino savo odos tonas su “Lancôme Teint Idole Ultra Makeup Stick” 110 Ivory ($ 42; sephora.com), ilgais, pilno aprėpties pamatas, kuris atsilaiko valandų prožektoriuje be kakavos. Be to, “Dempsey” naudojo “Giorgio Armani Maestro Glow” # 5 ($ 64; giorgioarmanibeauty-usa.com), vienintelis pamatas su švytinčia apdaila, kad suteiktų papildomą spinduliavimo stiprinimo aprėpties sluoksnį. “Dempsey” “Lancôme Blush Subtil” “Shimmer Peach Amour” (32 doleriai; lancome-usa.com) pritaikė skruostus subtiliu natūraliu skutimu..

“Dempsey” užbaigė Winslet’o išvaizdą su nuogi liuksu, kuris akis pabrėžė. Ji išklijuota ir užpildyta žvaigždžių lūpomis su “Lancôme Le Lipstique” “Nude Tan” ($ 26; lancome-usa.com) ir davė jai “Lancôme L’Absolu Rouge” brangų “Beige Mirage” paltą (31 USD; lancome-usa.com).