Nori Bob kaip Lucy Hale? Gaukite visą informaciją tiesiai iš jos šukuosenos

Kai Lucy Hale (dar žinomas kaip Aria Montgomery) atsisakė dažyti plaukus rožine spalva, nes neseniai buvo atgautos Gana mažai melagiai, jos miego metu buvo susmulkintos žvaigždės saldus rudos spynos. Nors tai turėjo būti dar vienas iš “A” išsamių bausmių, rezultatai buvo nuostabūs, smakro ilgio bob-vienas, kad mes rimtai svarstome galimybę kopijuoti nuo tada.

Tačiau realiame gyvenime Hale su malonumu keičia savo išvaizdą, nuo praėjusių metų pabaigos pamažu mažina plaukus. Jei nervu norite bandyti trumpesnį stilių, tai yra jos kirpėjos metodas Kristin Essas (kuris taip pat yra atsakingas už Lauren Conrad elegantišką pasėlį), sako, kad jis gali padėti psichiškai pasiruošti. “Aš manau, kad gerai sekti trumpesnius ilgius, kol eina už visą smakro smulkmeną”, – sako ji Stiliuje. “Tai rimtas įsipareigojimas. Tai yra nepatogu etapas, kai išaugote Bobą ir, jei galėtum įsisavinti pirmąjį, mano nuomone, jūs galite turėti bobą. “

Nuotraukos: žr. “Lucy Hale” “Keisti grožį”

Nemanykite, kad bobas tinka jūsų ypatybėms? Ess nesutinka. “Bobai naudojamas kad būtų laikoma geriausia tiems, kurie turi ploną kaklą ir stiprią žandikaulį bei tobulą plaukus, nes jie buvo tokie sunkūs “, – sako ji. “Manau, kad dabar mes tai panaikinome, pridedant tekstūrą ir sušvelnindami anksčiau susietą su” Bob “” grubuma “. Aš pjaunau bobą į kiekvieną veido formą ir jawline įmanomą šiuo metu, ir aš manau, kad stigma yra oficialiai praeityje. Bobai gali atrodyti gražiai beveik visi. “

Be to, mažinant stiliaus laiką (ji praleidžia ne daugiau kaip 15 minučių į žvaigždutę!), Žaisdama aplink tekstūrą, sako pro, yra viena iš didžiausių privalumų šukuosenoms. Štai kaip galite pasiekti žvaigždės parašą namuose: Pradėkite nuo plaukioti savo sruogas su kūno formavimo produktais, tokiais kaip “Bumble and Bumble’s Surf Foam Wash Shampoo” ir “Conditioner” ($ 25- $ 27; sephora.com). Tada rankšluosčiu išdžiovinkite plaukus, pridedant šiek tiek “Oribe Grandiose Mousse” ($ 37; oribe.com) arba “Oribe Thickening Spray” ($ 32; oribe.com), Essas sako. “Kai plaukai džiovinami oru, galite nuspręsti pridėti bangas ar padidinti natūralią tekstūrą. Jei nuspręsite pridėti bangas, naudokite blizgančią plokščią geležę, kad šiek tiek sulenktumėte čia ir ten, arba naudokite 1 1/4 “garbanojimo geležę, jei tai jums lengviau. Tada baigsite ją serumo / pomade kombinacija”, ji priduria.

Susidūrėme su tiksliomis naudojamomis prekėmis? Ess rekomenduoja sumaišyti Kerastase Elixir Ultime ($ 42; kerastase-usa.com) su “Oribe Rough Luxury” minkšta liejimo pasta ($ 36; oribe.com). “Pridėkite kiekvieno dantį, sumaišykite tarp delnų ir dirbkite per plaukus”, – sako ji. “Jei nenorite pridėti bangų, purškite lengvą” Sachajuan Ocean Mist Texturizing Spray “($ 28; net-a-porterportal.com) ir skrunch’ą!”

SUSIJUSIOS: Lūpdažis Stiliuje‘s Kahlana Barfield negali gauti pakankamai

NUOTRAUKOS: Geriausios “Celebrity Bobs”