Kaip tinkamai išvalyti silikono makiažo kempinę

Pavargę prarasti pusę savo išgalvoto pamato butelio kiekvieną kartą, kai naudojate maišymo kempinę? Tada galbūt jūs persijungėte į mažiau porėtą silikono kempinę. Pasibaigus apsikeitimo sandoriui, jūs tikriausiai pastebėjote, kad mažai kelionių į “Sephora” galite atnaujinti savo makiažo gaminius, tačiau yra ir tai, kad silikoninės kempinės turi bendrą su kitomis maišymo priemonėmis: jas reikia reguliariai valyti.

Taigi, kiek dažnai turėtumėte plovinti savo? “Honey Artists” makiažo dailininkas Robertas Greenas sako, kad po kiekvieno naudojimo yra idealus, bet kartą per savaitę minimaliu minimumu, jei jūs naudojate tik kempinę ant savęs. “Aš išvalysiu savo kempinę po kiekvieno naudojimo. Tai yra silikono kempinės nauda, ​​produktas išlieka ant paviršiaus ir nėra absorbuojamas, todėl galite visiškai išvalyti kempinę”, – sako jis..

SUSIJĘS: 6 Silikoninės makiažo kempinės, suteikiančios Fondo teptuką tam tikrą stiprią konkurenciją

Geriausias būdas valyti kempinę yra plauti jį švelniu muilu arba trina alkoholį. Jei tikrai norite sterilizuoti, Kristine Cruz, makiažo meistras “Antonio Prieto” salone Niujorke, sako, kad jis išvirsta, kad išlaisvintų mikrobą.

Nepamirškite plauti silikonine kempine, nesvarbu, kaip atsipalaiduotumėte ant odos priežiūros procedūros. Gali susidaryti bakterijos, dėl kurių gali atsirasti trūkumų, be to, kai įrankis neveikia visiškai. “Jei reguliariai nevalysite savo kempinės, jis bus nenaudingas, nes šie kempinės nesugertų produkto”, – aiškina Greene. “Jei jūs neplaukite, tuomet turėsite kempinę, kuri surinks ant jo pamatų sluoksnius, todėl jūsų pamatai atrodys purvinas ir tikrai negerai tavo odai.”

VIDEO: 5 “Makeup Kit Essentials” – mažiau nei 50 USD

Silikoninės makiažo kempinės ne tik padeda jums išgelbėti kitą pamatą, bet ir pats įrankis. Kada galėtum palikti savo kempinę iki RIP? Abu makiažo menininkai teigia, kad kai pradedate matyti ašaras ar rupus įrankyje, laikas jį pakeisti.