Kaip tinkamai išvalyti mėgstamą “Beautyblender”

“Beautyblender” nėra įprasta kempinė – tai kieta kempinė. Tačiau, nepaisant šlovės makiažo atlikėjų garsenybės, jos karšto rožinio aprangos ir jo populiarumo “Instagram”, dienos pabaigoje tai vis dar yra grožio priemonė, kurią jūs nuvalote visą veidą ir kurią reikia reguliariai išvalyti. FYI, erzina dalis apie tai, kad kempinės yra žinoma, yra sunku valyti, nes jie yra porėtos ir absorbuoja vandenį, produktą ir gali augti bakterijų viduje.

Taigi, nes mes nenorime išmesti 20 $ kempinės kiekvieną kartą, kai mums reikia įdėti pamatus, mes kreipėmės į pro-asmenį, kuris išskirtinai naudoja “Beautyblenders” kaip savo pasirinktą kempinę – tiksliai sužinoti, kaip jai suteikti gerą šveitimo priemonę žemyn.

“Beautyblenders turi unikalų sugebėjimą įsisavinti vandenį, kuris išplečia savo formą”, – sako redakcinis makiažo atlikėjas Lindsey Williamsas apie produktą, kurį jums taip pat patinka. “Kai kempinė visiškai įsisavina medžiagą, ji įkvepia daug mažiau produkto, leidžianti pamatai turi būti pritaikytas prie odos, o ne įmirkęs į kempinę. “Geros naujienos: tai taip pat reiškia, kad ją lengviau valyti nei vidutinė kempine.

SUSIJĘS: 10 naujų lūpų dažų jums reikia šį rudenį

Pirma, Williamsas sako, kad svarbu rasti tinkamą valikliu. Ji rekomenduoja kietas medžiagas, tokias kaip “Blendercleanser Solid” (16 dol., Sephora.com) arba “Laino Savon de Marseille” muilas (18 dol., Walmart.com), nes jie yra švelni ir veiksmingi. Taip pat galite naudoti skystų šepetėlių valiklius arba tą patį valikliu, kurį naudojate ant veido.

Norėdami pradėti, ji rekomenduoja visiškai panardinti kempinę šiltu vandeniu po čiaupu. “Jei turiu daug kempinių iš visos kartos modelių dienos, tada naudosiu dubenį su šiltu vandeniu ir pamėginsiu savo kempines”.

Be to, ji švelniai “sūkuria ir valo” minėtu muilu kempines ir masažuoja įrankį į kempines.

“Patarimai:” Lather “,” masažas “, pakartokite! Vieno skudurėlio, masažo ir skalavimo paprastai nepakanka. Leiskite muilui atsikratyti produkto kaupimosi kempine. Jūs žinote, kad turite švarią kempinę, kai pudra išspausti yra aiškūs nuo pamatų tonų “, – sako ji.

VIDEO: Mes bandėme: moderni Permė

Galiausiai ji išspaudžia tiek vandens, kiek įmanoma. Tai leis kempinės greičiau išdžiūti. “Tegul kempinės visiškai išdžiūvę, prieš jas grąžinus į uždarą indą, arba jūs galite rasti pusiau drėgnas, uždaromos kempinės nusprendė pelėsiai”.

Nors ji teigia, kad tikriausiai yra keletas skirtingų būdų išvalyti kempines, ji teigia, kad ji visada skatina žmones muilą ir skalauti keletą kartų su kiekviena kempine. O, o tai ne kartą per savaitę. Williamsas sako, kad jas reikia išvalyti po kiekvieno naudojimo.

“Pagalvokite apie savo makiažo įrankius, tokius kaip jūsų valgymo reikmenis”, – sako ji. – Ar valgysite vakarienę, nustatysite savo šakę ant stalelio ir pakelsite ją kitą rytą pusryčiams, nevalydami jo? EW! Bakterijos yra bakterijos, nesvarbu, koks įrankis mes naudojame. Labai rekomenduoju žmones pirkti keletą kempinių. Tokiu būdu kiekvieną dieną galite pasiimti naują kempinę, o po kelių dienų galėsite visus juos išvalyti iš karto. “

SUSIJUSIOS: švieži būdai dėvėti simbolinį kačių akį

Kalbant apie tai, kada laikas mesti savo kempinę ir nusipirkti naują, ji sako, kad jūs žinote, kada yra laikas apsipirkti, kai “Beautyblender” pradeda atsiskirti, jaučiasi nerimtas ar nusidėvi nuo pernelyg daug skalbimo. “” Beautyblender “yra rausvos spalvos parašas, taigi jis išnyksta iki šviesiai pastelinės rožinės spalvos, tai yra geras raktas į jį išmesti”.