Kaip Rock Faux Fringe Taigi, jis atrodo visiškai realus

Apgaulė gali būti blogai sparčiau, nei galite sakyti “apkabinti”. Tačiau kai jie eina “right-à la Gigi Hadid” į MTV Movie Awards, jie daro didžiausią grojimo momentą “ji-ji” arba “ji-ji nebuvo” . Mes nuvykome tiesiai į šaltinį-L.A. hairstylist Bryce Scarlett, pro už Hadido dirbtiniu kraštiniu – norint surinkti, kaip ištraukti išvaizdą.

Pirmasis žingsnis – pasirenkant aukštos kokybės kūrinį – tikruosius arba kokybiškus sintetinius – iš šukuosenų parduotuvių. (“Hadido” kūrinį rankomis sukūrė perukai gamintoja.) Scarlett cituoja “The Hair Shop” kaip mėgstamą – jų parduotuvė laikosi “privalumų”, tačiau taip pat leidžia lankyti klientus. Ieškokite gabalo, kuris nėra aiškiai blizgus, nes nenatūralus blizgesys yra negyvas dovanų į dirbtines sruogeles, sako Scarlett. Priklijuotas verisonas bus natūraliai sėdintį ant galvos.

Kai jūs turite savo kirpimus rankoje, Scarlett siūlo juos pasiimti į savo šukuoseną, kad šiek tiek formuotų. “Dauguma gaminių atrodė natūraliau, kai šiek tiek nupjaunami ir šiek tiek išsklaidomi”, – sako Scarlett. Paklauskite savo stiliaus, kad jūsų daiktas būtų padarytas, kai jūsų kūnas pritvirtintas prie galvos – tokiu būdu jis arba ji gali sujungti juos su savo esama stiliumi.

Dabar, kai jūsų rinkinys pritaikytas, atėjo laikas spręsti vietą. Scarlett pabrėžia, kad svarbu, kad siūlas būtų pakankamai toli, kad būtų galima įstūpti į savo šaknis, kur natūraliai plinta kanalai. Nuspaudę spaustukus, kad užfiksuotumėte gabalėlį, stilius savo kirpimus taip pat, kaip ir likusius jūsų plaukus, todėl vibe yra nuoseklus. Paskutinis žingsnis? Paruošk savo ego už komplimentų, kuriuos netrukus gausite, įpuolimui.