Kaip rasti labiausiai liaudančią maudymosi kostiumėlį savo kūno tipui

Atėjo laikas – tai maudymosi kostiumėlių sezonas. Nesvarbu, ar jūs einate į St. Barts pavasario pertrauką, ar tiesiog atsinaujina kai kur paplūdimio Santa Monikos mieste, kai oras sušildo, dažnai bauginanti apsipirkimo “swimsuit” veikla yra mums. Žinoma, jūs norėtumėte atrodyti geriausiai, todėl kalbėjomės su ekspertais, tokiais kaip J.Crew’s Amy Romanowsky, “Solid & Striped” Michelle Copelman, Belusso Kirsten Sarkisian ir Alix Alexandra Alvarez, ir sukūrė nesėkmingą vadovą, ką ieškoti už bikini ar vientisą, nepriklausomai nuo jūsų formos.

JEI “JŪSŲ” HOURGLASSAS

Plaukti Guide - Hourglass
Courtesy (4)

Tikslas: Parodyti savo turtą ir pabrėžti savo juosmenį.

Ką turėtumėte ieškoti:

 • Retro siluetas: “Dėl smėlio formos, ieškokite aukšto apatinio dugno su bikinio viršumi”, – sako Romanovas. Bet tai atrodo lengviau aukštesnius rėmus. “Aš žinau, kad mano draugai, kurie yra šiek tiek trumpesni, visada jaučiasi keistai dėl didelės raiškos dalykų, nes jie jaučiasi, kad jie sulaužo liemenį”, – sako Copelmanas. “Įsitikinkite, kad dugniai taip pat nėra per aukšti”.
 • Švarus bikini apatinis trikotažas: Jei ketinate eiti tradiciniu bikini apačioje, Sarkisianas sako: “Jūs nenorite, kad lankai tavo šlaunyse. Tai nėra ta vieta, kur norite įdėti papildomą audinį, ieškoti švaraus apdailos dugno, kuriame nėra daug papildomų dalykų. “
 • Vientisas: “Manau, kad paprastas ir elegantiškas vienas gabalas puikiai tinka akcentuojančioms kreivėms išlaikant šiuolaikinę eleganciją”, – sako Alvarezas..

Parduokite maudymosi kostiumus (iš kairės): Skinbiquini, 90 $; farfetch.com. Lisa Marie Fernandez bikini, 395 $; modaoperandi.com. J.Crew bikini top, $ 58; jcrew.com. J.Crew bikini apačia, 54 $; jcrew.com

JEI JEI PATIKRINTI

Plaukti Guide - Rectangle
Mandagumas (3)

Tikslas: Sukurti kreivę.

Ką turėtumėte ieškoti:

 • Vientisas:“Vientisas yra super moteriškas”, sako Copelmanas. “Tai suteikia iliuzijos mažesnę juosmenį.”
 • Strategiškai pritaikyti išjungimai: Romanowsky siūlo ieškoti stiliaus su šoniniais išpjovimais, kad atkreiptų ypatingą dėmesį į juosmenį.
 • Aukštesnė kojelių anga: “Graži kreivė ant kojos atidarymo leidžia jums pasirodyti ilgiau ir sukuria gražią figūrą aplink klubą ir apačią”, – sako Sarkisianas.

Parduokite maudymosi kostiumus (iš kairės): Viktorijos paslaptis vientisa, 72 dol.; victoriassecret.com. Kietas ir juostinis maudymosi kostiumėlis, 160 Lt; netaporter.com. Marysia maillot, 323 doleriai; marysiaswim.com.

SUSIJĘS: Kaip rasti geriausią jūsų kūno formos suknelę

JEI JUS TRIANGLIS

Plaukti Body Embed
Mandagumas (3)

Tikslas: Subalansuoti sunkesnį dugną.

Ką turėtumėte ieškoti:

 • Pilnas bikinio dugnas su apatine kojos anga: “Vengti aukščiausios pjūvio dugno, nes nenorite eksponuoti per daug odos klubo srityje,” sako Alvarezas. Be to, suraskite dugnąsias vietas, kuriose nėra lankų ar ryšių, kurie bus iškasti.
 • Trikampis arba apatinis bikinio viršus: “Jei esate trikampis, turite daugiau laisvės su viršūnėmis”, – sako Romanovas. “Žemos kaklo ir apykaklių kostiumai, kurie pririšti prie kaklo, atkreipia akis į viršų.”

Parduokite maudymosi kostiumus (iš kairės): Madewell x Giejo bikini top, $ 118; madewell.comMadewell x Giejo bikini apačia, 99; madewell.com. Tory Burch vienkartinis, 195 $; toryburch.com. Belusso bandeau, 110 dol. .; belusso.com. Belusso bikini apačia (panašus stilius), 99 Lt; belusso.com.

JEI JUS YRA INVERTED TRIANGLE

Plaukti Guide - Inverted Triangle
Courtesy (4)

Tikslas: Subalansuokite platus pečius ir (arba) didelį krūtinę.

Ką turėtumėte ieškoti: 

 • Pėdkelnių kostiumasRomanowsky sako: tai yra glostantis stilius, kuris akcentuoja raištį ir iškirptę.
 • Popieriai su parama: Ieškokite styginių viršūnių su formuojamomis puodelėmis ir apačia. 
 • Reguliuojamas styginių bikini: “Galite pasiimti trikampio apačią ir ištiesti plačiai, kad atrodytų proporcingas jūsų kūne”, – sako Copelmanas..
 • Parduodami prekių ženklai atskiriami: “Dauguma moterų yra tokio paties dydžio, kaip ir ant dugno, ir atvirkščiai, – sako Copelmanas. “Taigi, renkantis prekės ženklą, kuris leidžia jums sumaišyti ir suderinti, jūs ketinate surasti stilių, kuris iš tiesų išskiria jūsų geriausią turtą”.

Parduokite maudymosi kostiumus (iš kairės): Zimmerman bikini, $ 275; zimmermannwear.com. “Vix Paula Hermanny” bikini, $ 118; vixpaulahermanny.com. Heidi Kleino bikini top, 200 $; netaporter.com. Heidi Klein bikini apačia, $ 135; netaporter.com.