Kaip rasti geriausią spalvą dėvėti jūsų odos tonas

Nešioti spalva yra sudėtinga koncepcija (mes turime omenyje, todėl dauguma iš mūsų yra alergiški viskam, kas patenka už neutralios paletės, dar žinoma kaip mūsų komforto zona). Visiškai platus spalvų spektras yra nepaprastai didelis, jei ne tiesiog bauginantis. Bet jei jūs įneškite nuotaiką, asmenines nuostatas ir tai, kas akimirksniu nukrenta, tinkama spalva ar tinkamas atspalvis yra galingas, kad suteiktų jums žvilgsnį iš karto. Štai kodėl vienas iš galingiausių Holivudo stilistai Cristina Ehrlich (kuris suknelė Brie Larson, Allison Williams ir Penelope Cruz) įterpia tokį didžiulį akcentą į bet kurio įvykio spalvą.

“Spalva yra pats svarbiausias dalykas man, kai kalbama apie stilių – tai, kas daro savo paslaugą unikalią”, – pabrėžia Ehrlichas. “Pirmas dalykas, kurį aš darau su nauju klientu, yra ištirti jų odos tonas ir išsiaiškinti, kas vyksta geriausiai. Tai lengva dėvėti juodą spalvą, bet spalva gali būti tokia graži”.

Labai panašus į makiažą ir plaukus, suprasdamas, kokį spalvų geriausią plakatą pradeda jūsų odos tonas, kurį galima suskirstyti į tris kategorijas: šilta, kieta ir neutrali. “Daugelis žmonių turi natūralų priveržimą suprasti, kuri iš tų kategorijų jie patenka, nes tai yra gana akivaizdi”, – sako “Pantone Color Institute” vykdomasis direktorius Leatrice Eiseman ir ” Daugiau gyvas su spalva. “Grožio taisyklės, pagrįstos odos tonu, taip pat būtų taikomi tiems, kurie būtų dėvimi, kurie taps jūsų drabužių spintelės branduoliu”.

VIDEO: Kaip padaryti, kad jūsų makiažas su žemės tonas

 

Tačiau norint sužinoti, ar jūs patenkate į šiltą, vėsioje ar neutralioje be makiažo meistro pagalbos, tai gali būti sunkus iššūkis. Nėra jokio galutinio testo arba sunkių ir greitų taisyklių, o tai yra gerai, nes tai vis tiek turėtų būti traktuojama kaip gairė. “Jei neturite švelniai tvirtai laikytis šiltų spalvų, jei esate šiltos ar kietos spalvos, neturėtumėte”, – sako Eisemanas. “Siekiama padidinti natūralią spalvą, tačiau jei myliu ne” glostančią “spalvą, dėvėkite juos kaip priedą (pagalvok: diržą, rankinę ar batus) arba drabužių, kurie yra toli nuo jūsų veido , kaip padažas ar sijonas, kad jis nekonkuruotų su jūsų veido. “

Mes paprašėme Eisemano mus suskaidyti. Laikykis skaitymo, kad sužinotumėte, į kokią grupę priklausote, kokias spalvas turėtumėte nukreipti link, ir nuo kurių neturėtumėte nukreipti. Ir nepamirškite – tai pasiūlymai, kurie nėra parašyti akmenyje.

JUMS SILAJUS, KAD…

Geriausia Color by Skintone embed 2
Getty Images (2); “Pantone” dovana (3)

Jūsų plaukų spalva: Svyruoja nuo tamsiai rudos iki tamsiai blondinės plaukų.
Jūsų odos tonas: Ar žalsvai gelsvas (auksinis) akmuo. Alyvmedžio kompleksai taip pat patenka į šiltą kategoriją.
Šviesos spalvų šeimai būdingos spalvos: Apelsinai, raudonos, aukso geltonos, gintaro, medaus aukso.
Jūsų spalvinga spalva šeimynoje: Šiltesnės žalumynės ir bliuzo, kaip alyvuogių, giliau turkiu, žaliuoju samanomis, paparčiais, pesto, raudonai-purpuriniais žiedais (pagalvokite: raudoną ir orchidėjų atspalvį).
Jūsų neutraliosios: Taupė, karštas šokoladas, kreminės baltos spalvos, žieminiai kviečiai, latte.
Jums tvirtos spalvos: Švelnūs atspalviai, deimantiniai tonai (ametistas, safyras, rubinas).
“Celebrity Doppelgangers”: Jessica Alba ir Jennifer Lopez

SUSIJĘS: Kaip rasti labiausiai liaudančią maudymosi kostiumėlį savo kūno tipui

JEI JEI VANDENIUJE…

Geriausia Color by Skintone embed 3
Getty Images (2); “Pantone” dovana (3)

Jūsų plaukų spalva: Ji gali svyruoti nuo labai tamsios (mėlynos arba juodos, labai tamsiai rudos) iki šviesios blondinės.
Jūsų odos tonas: Turi mėlyną akį. Jis taip pat gali būti nuo labai sąžiningos iki labai tamsios.
Jūsų spalvinga spalva šeimynoje: Ryškiai mėlyna, karališkoji mėlyna, safyras, smaragdas, ametistas, giliai raudonos spalvos, levanda, alyvinis sniegas.
Šviesos spalvų šeimai būdingos spalvos: Shocking pick (palyginti su karšta rožinė, kuri yra šilta), cerise, rubinas, ryškios rožės.
Jūsų neutraliosios: Pilka, tamsiai raudona, senovės balta.
Jums tvirtos spalvos: Apelsinai ir gelsvos spalvos.
“Celebrity Doppelgangers”: Kate Blanchetas ir Viola Davis

JŪS NEUTRALUS, KAD…

Geriausia Color by Skintone embed 1
Getty Images (2); “Pantone” dovana (3)

Jūsų plaukų spalva: Ar spalvų kombinacija – blondinė su pelenine strele arba ruda su šiltesniais tonais.
Jūsų akių spalva: Yra lazdynas (daugumoje neutralių yra lazdyno akys, nes tai keičiasi priklausomai nuo to, kokios spalvos jos dėvi).
Jūsų odos tonas: Sunku nustatyti – negalima pasakyti, ar esate šiltas ar kietas.
Tavo eiti-į spalvas: Neutralios spalvos, kurios patenka į spalvų spektro vidurį. Ieškokite lengvų persikų, dulkių pinkių, minkštos rožės, pejoniško rožinės spalvos (nykštukinės spalvos rozetės geriausiai atrodo neutralios), rausvos mėlynos spalvos, nefrito žalia, kamejaus žalia.
Jums tvirtos spalvos: Viskas, kas per šviesi ar energinga, gali apsunkinti, raudonos ir geltonos spalvos (pabandykite minkštą versiją, pvz., “Cornsilk” arba “buff”).
Jūsų neutrazai: Taupes, grays, be baltymų (pavyzdžiui, vanilės).
“Celebrity Dopplegangers”: Angelina Jolie ir Rachel McAdams