Kaip pataisyti savo prakaito vasaros plaukus

Lydymosi makiažas ir prakaito apipintas drabužiai yra ne tik kovos su drėgna vasaros oras. Perspejimas iki taško, kuriame jūsų plaukai atrodo tokie drėgni, kaip tuomet, kai rankšluosčiu išdžiovintą po dušo yra situacija, su kuria mes vis dažniau kovojame, kai važiuojame vasaros sezono metu.

Išleisti ir išleisti savo plaukus atrodyti kaip švelnus, drėgnas netvarka gali atrodyti kaip lengviausia (ir tik) pasirinkimas, tačiau tai įmanoma ištaisyti padėtį, kai jūs pradedate dirbti. Norėdami sužinoti geriausius prakaito plaukus, kreipėmės į Paul Labrecque, Paul Labrecque salono įkūrėją N.Y.

SUSIJĘS: Redakcija išbandyta: ši nauja plaukų produkcija pagreitins jūsų stilių paskutinėmis dienomis

“Labai prakaitomi plaukai sugrįš į natūralią tekstūrą”, – sako “Labrecque”. “Tai reiškia, kad gali atsirasti plyšių ir skraistės, taigi, jei jūsų plaukai yra natūraliai garbanoti ir jūs jį dėvėti tiesiai, jis sugrįš ir tiesumas bus beveik neįmanomas.”

Norėdami to išvengti, jis sako, kad jūsų plaukai aukštyn virš prakaito linijos gali padėti išlaikyti savo blizgančią tekstūrą. “Jei jūs sportuojatės, keliaujate metro ar traukiniu, ar tiesiog vaikščiate saule ir šiluma, tai jūs galite lengvai padaryti”, – aiškina jis. “Tai padidins jūsų prakaito prakaito skausmą, kad prasiskverbtų ir sugadintų jūsų stilių, o jūsų plaukai, važiuojant keliaujant, yra geriausias būdas išlaikyti atrodo šiek tiek šiais metų laiku! Tai taikoma bet kuriai ir bet kokiai vidutinio ilgio ir ilgi stiliai ir tekstūros “. Jei turite garbanoti plaukus, apsvarstykite drėgmę ant šono. PRO teigia, kad prakaitas iš tikrųjų gali padėti sustiprinti garbanotas ir banguotas tekstūras.

Kai tik pateksite į kelionės tikslą, pasitraukite į vonios kambarį, kad ištrauktumėte bet kokį prakaitą ant veido su popieriniu rankšluosčiu. “Tuomet leiskite savo plaukus, kai esate tikri, kad jūsų galvos oda, veidas ir kaklas yra sausos,” sako Labrecque. Ištraukdami plaukus, kad vaikščiojate, naudodami bandanos arba kostiumo audinius, jie padės sugerti galvos galvos prakaitą, nepaliekant ženklų ir nepažeidžiant jūsų sruogų..

VIDEO: Get That Look: Jono Atkinio parašas “Beachy Waves”

Ką daryti? Pasiekite sausą šampūną. Nors produktas yra gelbėtojas, skirtas atsipalaiduoti plokštiems, antriems paros plaukams, jis skirtas absorbuoti aliejus. Jei naudosite, kai jūsų plaukai vis dar bus drėgni, tai tik darys didesnį nerimą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − 88 =